Που και πότε θα κόψει το ρεύμα η ΔΕΗ

Διακοπές ρεύματος διάρκειας 1,5 ώρας...

Διακοπές ρεύματος διάρκειας 1,5 ώρας σε Αττική και Θεσσαλονίκη προγραμματίζει και σήμερα η ΔΕΗ για τις μεσημβρινές ώρες (11:00 -15:30).

Διακοπές μέγιστης διάρκειας 40 λεπτών, ανά περιοχή, θα γίνουν και σήμερα το βράδυ στην Κρήτη από τις 20:10 έως τις 22:10 και στη Ρόδο από τις 19:30 έως τις 22:10. Οι υπόλοιπες περιοχές της χώρας όπου θα κοπεί το ρεύμα θα ανακοινωθούν απο τη ΔΕΗ σε λίγη ώρα.

Το πρόγραμμα διακοπών σε Αττική και Θεσσαλονίκη.

Αττική:

11.00-12.30

Σκαραμαγκάς, Ασπρόπυργος, Ελευσίνα, Σαλαμίνα, Άγια Βαρβάρα, Δαφνί, Χαϊδάρι, Περιστέρι, Νέα Λιόσια, Πετρούπολη, Καματερό, Σεπόλια, Πλατεία.Αττικής, Κολωνός, Λένορμαν, Μεταξουργείο, Ακαδημία Πλάτωνος, Βοτανικός, Ρούφ.
 

12.30-14.00

Υμηττός, Δάφνη, Νέα Σμύρνη, Παλαιό Φάληρο, Άγιος Δημήτριος, Ηλιούπολη, Αργυρούπολη, Άλιμος, Ελληνικό, Ταύρος, Ρέντης, Μοσχάτο, Νέο Φάληρο, Τερψιθέα, Καστέλα, Πειραϊκή, Πειραιάς, Καμίνια, Πηγάδα, Πέραμα, Κερατσίνι, Αμφιάλη, Δραπετσώνα, Νίκαια, Κορυδαλλός, Πατήσια, Πλατεία Αμερικής, Κολιάτσου, Πλατεία Βικτωρίας, Πεδίο Άρεως, Γκύζη, Αμπελόκηποι, Ελληνορώσσων, Ερυθρός, Πολύγωνο, Κυψέλη.
 

14.00-15.30

Μαραθώνας, Νέα Μάκρη, Ραφήνα, Πικέρμι, Παλλήνη, Γέρακας, Πεντέλη, Βριλήσσια, Γλυκά Νερά, Παιανία, Σπάτα, Λούτσα, Κορωπί, Μαρκόπουλο, Πόρτο Ράφτη, Κερατέα, Καλύβια, Λαύριο, Σούνιο, Ανάβυσσος, Λαγονήσι, Παπάγου, Χολαργός, Ψυχικό, Γαλάτσι, Φιλοθέη, Κολλέγιο, Χαλάνδρι, Αγία Παρασκευή, Παγκράτι, Ζωγράφου, Καισαριανή, Καρέας, Βύρωνας, Ιλίσια, Γουδή, Νέος Κόσμος.

 

Θεσσαλονίκη:

11:00 - 12:30

Κατσιμίδη, Μ. Μπότσαρη, Παπάφη, Παπαναστασίου
Άγιος Παύλος, Συκιές
Τριανδρία, Αν. Τούμπα
Ελευθέριο, Κορδελιό
Εύοσμος, Αμπελόκηποι
Αγγελοχώρι, Ν. Μηχανιώνα
Εύοσμος, Σταυρούπολη
Μενεμένη
Carefoure, Περιοχή Γηπέδου μπάσκετ ΠΑΟΚ
Γήπεδο μπάσκετ ΠΑΟΚ, Περιοχή Hayatt
Περιοχή COSMOS, Άνω Περαία
Θέρμη, Βιομηχ. Περιοχή Θέρμης
Γεωργικής σχολής - Περιοχή ΙΚΕΑ
Νεοχωρούδα, Πεντάλοφος, Ν. Φιλαδέλφειο, Μεσαίο
Μαγνησία, Διαβατά
Βιομ. Περιοχή Καλοχωρίου
Πανόραμα
Τμήμα Περαίας
Βιομ. Περοχή Περ. Ευκαρπίας, ΤΙΤΑΝ, Δερβένι, Περιβολάκι, Καβαλάρι
Συμμαχική οδός Ωραιοκάστρου, Πεντάλοφος, Νεοχωρούδα
Ωραιόκαστρο
Βιομ. Περιοχή Περ. Ευκαρπίας, Δερβένι, Λαγυνά,
Βρασνά Αρέθουσα Μαυρούδα
Κερδύλια Ασπροβαλτα
Μάδυτος Μόδι περιοχή Απολλωνίας
Τμήμα Πυλαίας
 

12:30 - 14:00

Κατσιμίδη, Μ. Μπότσαρη, Μακεδονίας, Δελφών
Τριανδρία, Αν. Τούμπα
Καλαμαριά
Καλαμαριά, Ποσειδώνιο
COSMOS
Τμήμα Πυλαίας
Χαριλάου
Μεσημέρι , Καλλικράτεια
Καρδία ,Χωριό Ειρήνης ,Περιοχή Ρυσίου , Περιοχή Μίκρας , Τμήμα Περαίας
Αγ. Παρασκευή, Σουρωτή, Βασιλικά
Ταγαράδες, Ραιδεστός
Περιοχή Σχολαρίου, Αρδευτικά Επανωμής
Περιοχή Τριλόφου , Περιοχή Επανωμής - Επανωμή
Τούμπα
Β. Όλγας, Μ. Μπότσαρη, Περιοχή Ντεπό
Ντεπό, Μ. Μπότσαρη
Κατσιμίδη, Κλεάνθους
Τούμπα
Κατσιμίδη, Φλέμιγκ, Βασ. Όλγας
Καλαμαριά, Ποσειδώνιο
Τούμπα
Τούμπα
25ης Μαρτίου, Δελφών, Σόλωνος, Πέτρου Συνδίκα
Άγιος Αθανάσιος
Βιομηχανική Περιοχή Αγχιάλου
Βραχιά
Ανατολικό, Μάλγαρα, Βραχιά, Άδενδρο
Χαλκηδώνα Κουφάλια
Γέφυρα, Ελαιούσα, Παρθένιο, Χαλκηδόνα, Μικ. Μοναστήρι
 

14:00 - 15:30

Κωσταντινοπολίτικα
Βιομηχανική Περιοχή Αγχιάλου
Καλοχώρι
Αγχίαλος, Μεσήμβρια, Αγιονέρι, Ανθόφυτο, Μικρόκαμπος
Βιομηχανική Περιοχή Αγχιάλου
Βιομηχανική Περιοχή Μαγνησίας
Ραιδεστός, Τμήμα Βιομηχ. Περιοχής Θέρμης
Σχολάρι ,Λάκωμα , Ν.Γωνιά , Αγιος Παύλος
Περιοχή Ευκαρπίας, Εύοσμος
Νικόπολη, Σταυρούπολη
Τούμπα, Τριανδρία
Νεάπολη, Αμπελόκηποι
Σταυρούπολη, Τμήμα Ευόσμου
Επταπύργιο, Συκιές
Ευκαρπία
Ρετζίκι
Συκιές
Αμπελόκηποι
Αμπελόκηποι, Τμήμα Ευόσμου
Μετέωρα, Συκιές
Μετέωρα, Συκιές, Καλιθέα
Συκιές
Πολίχνη, Περιοχή Καρατάσιου
Νεάπολη
Πολίχνη, Νεάπολη
Περιοχή ΤΙΤΑΝ
Λαγκαδάς, Χρυσαυγή
Μελισσοχώρι
Όσσα, Βερτίσκος, Ασκός, Σοχός
Δορκάδα, Άσσηρος, Λευκοχώρι, Καρτεραί
Βιομηχ. Περιοχή Ασσήρου
Καβαλάρι, Αγ. Βασίλειος
Δριμός, Μελισσοχώρι

Πειφέρεια Κεντρικής Ελλάδος:

Βοιωτίας 11:00 12:30 Κρις Παν, Ελαιώνας
Αρδευτικά Βαγιών
Δυτική Λιβαδειά
Πρ. Ηλίας Αντλ ΕΥΔΑΠ Βασιλικά Σφάκα Λευκοχώρι (Αρδ)
Αγ. Δημήτριος Καρυά Μαυρόγεια
12:30 14:00 Γαλαξίας, Λατομεία
Πετζετακης, Νάνος
Αλίαρτος Πέτρα Μάζι Ευαγγελίστρια
Κωπαϊς ΑΕΒΕ
Αντλιοστάσιο ΕΥΔΑΠ Διστόμου
14:00 15:30 Ελληνικά Καλώδια, Δάφνες, Ερυθρές
Σωληνουργεια Θηβών, Πριόβολος, Δερβενοχωρια
Μόδι ΝΑΤΟ Ελάτεια Παναγίτσα Μόδι (Αρδ) Σήραγγα Καλλιδρόμου (ΤΕΡΝΑ),ΕΡΓΟΣΕ
Λευκοχώρι, Κ. Τιθορέα (Αρδ) Αμφίκλεια (Αρδ). Ελάτεια (Αρδ.)
Ευβοίας 11:00 12:30 Ερετρια Μαλακωντας
Αμαρυνθος, Γυμνο
Αντλιοστάσιο Ασωπού- Σχηματαρι
Δροσια, Αγ.Μηνας, Χαλκίδα
Χαλκίδα
Βιλιζα, Βιομηχανικη Ζωνη Οινοφυτων
Αγιος Θωμας, Κλειδι, Βιομηχανικη Ζωνη Οινοφυτων
Βιομηχανικη Ζωνη Οινοφυτων
Μηλακι Πρασινο Δυστος Αργυρο Αλμυροποταμος Ν Στυρα Καψαλα Νημποριο Πορτο Λαφια
12:30 14:00 Βιομηχανικη Ζωνη Σχηματαριου
Βιομηχανικη Ζωνη Οινοφυτων
Πολιτικα, Δαφνη, Νεροτρυβια, Κοντοδεσποτη
Βέλος, Λέπουρα, Κριέζα, Πετριές, Κοσκινά, Ζάρακες,Μεσοχώρια, Τσακαίοι, Πολυπόταμος, Ζ Πηγή, Στύρα.
Βελος, Λεπουρα, Νεοχωρι, Γαβαλας, Δαφνη, Αγ Γεωργιος, Χ Αυλωναριου, Ωρολογι, Μονοδρυ, Βρυση, Αγ Βλασης, Κονιστρα, Κουρουνι, Διρρευματα, Καδι, Ανρονιανοι, Βιταλλα, Καλημεριανοι Ταξιαρχες
14:00 15:30 Βασιλικο
Οινοη, Βιομηχανικη Ζωνη Οινοης
Σχηματαρι, Οινοφυτα
Δηλεσι, Παραλια Αυλιδας
Χαλκίδα, ΑΡΤΑΚΗ
Κατσαρωνι Αγ Δημητριος Ακταιο Γιαννιτσι Ποθι Μελισσων Καλλιανοι Στουπαιοι Βαρελαιοι
Καρδίτσας 11:00 12:30 Β Δ πόλης Καρδίτσας, Δ.Δ Μητρόπολης, Φράγκου, Παλαιοκκλησίου, Λοξάδας, Φαναρίου, Καναλίων, Μορφοβουνίου, Μεσινικόλα
Δ.Δ Ζαιμίου, Καλλιφωνίου, Μελισσοχωρίου, Καππαδοκικού, Αγ. Βησσάριου
Αρδευτικά Λεονταρίου, Ανάβρας, Αχλαδιάς
12:30 14:00 Δ.Δ Προαστίου, Σερβωτών, Πεδινού
Δ.Δ Σταυρού, Προδρόμου, ΑΓ. Θεοδώρων, Ματαράγκας, Ερμητσίου
Δ.Δ Πορτίτσας, Λαμπερού, Καστανιάς, Καροπλεσίου, Νεοχωρίου, Μπελοκομύτη, Νεράιδα & Καλύβια Πεζούλας, Κερασιάς, Κρυονερίου.
14:00 15:30 Δ.Δ Λεονταρίου, Αχλαδιάς, Ανάβρας, Ανω και Κάτω Κτημένης, Λουτρών Καίτσας
Κέντρο πόλεως Καρδιτσας
Βόρειο τμήμα πόλης Καρδίτσας, Δ.Δ Αγναντερού, Αγ. Τριάδας, Καλογριανών
Λαρίσης 11:00 12:30 Αρμένιο, Σωτήριο, Αχίλλειο
Μ. Μοναστήρι, Αγναντερή
Οδός Σωκράτους, Γεωργιάδου, Συν. Ν. Σμύρνη, κτλ
Παλ. Εθν. Οδός από Ν. Σμύρνη έως 303 ΠΕΒ, 110 ΠΜ (Αεροδρόμιο)
Συνοικίες Ν. Σμύρνης, Σωκράτους έως Βόλου
Ν. Σμύρνη, Οδός Γεωργιάδη
Ν. Σμύρνη έως 31ης Αυγούστου ΠΛ. Αγ, Βελισαρίου, Α.Τ.Α.
Ν. Σμύρνη, Οδός Άγιας
Τσαριτσάνη, Βοτανοχώρι, Γαλανόβρυση, Στεφανόβουνο
Καλλιθέα, Σκοπιά, Καρυά
Αμυγδαλέα
Ραχούλα, Βιομηχανίες
Βιομηχανίες Δυτικά Ν. Λάρισας
Δυτικά Πόλης Λάρισας
Δυτικό Τμήμα Πόλης Λάρισας
Κέντρο Υγείας Γόννων, Γόνοι, Μακρυχώροι, Ιτέα
12:30 14:00 Βιομηχανική Περιοχή
Βιομηχανική Περιοχή
κέντρο Λάρισας Νομαρχία, Αστυνομία
Συν. περί οδού Ηρ. Πολυτεχνείου
οδοί Παπανδρέου, Καρδίτσης
Μύρα, Σοφό
Ν. Περιβόλι
Αρδευτικά κατά μήκος Ε.Ο. Αθηνών
Αρδευτικά Χάλκης
Μελία, Πρόδρομος
Πλατύκαμπος, Γλαύκη
Σαραντάπορο
Συν. Τζίμη, Αμπελόκηποι, Στάδιο, Κολυμβητήριο
Αμπελώνας, Βρυότοπος, Βιομηχανίες
Τύρναβος
14:00 15:30 Συν. περί οδού Λαγού
Κεντρική Αγορά Λάρισας, Οδός Ασκληπιού
Κέντρο Λάρισας, Πλατεία Ταχυδρομείου
Περιοχή Αγ. Θωμά, Δευάλ
Συνοικία Νεάπολης, Αξαράι
Συν. Λιβαδάκι
Περιοχή Αγ. Θωμά, Εργ. Κατοικίες
Ανατολικές συν. Λάρισας, Οδός Λάρισας Βόλου
Τμήμα Νίκαιας, Αρδευτικά
Ν. Καρυές, Ζάππειο, Χαρά
Ν. Λεύκη, Μεσοράχη, Αγ. Ανάργυροι
Βιοτεχνίες, Βουστάσια προς Ε.Ο. Αθηνών
Πελάτες κατά μήκος Ε.Ο. Αθηνών 1ο έως 15ο χμ
Αμπελώνας, Κλινική Ιπποκράτειο
Βορειοδυτικό Τμήμα Τυρνάβου
Λουτρό, Δουδρούτσι, Στρ. Νατο
Μαγνησίας 11:00 12:30 Ελικοδρόμιο, Αρδευτικά Στεφανοβικείου
Κενή
Σούρπη, Πτελεός, Αχίλλειο, Αγ.Θεόδωροι, Βρύναινα, Γαβριανή.
Κυρ.Γραμμή(VPI)
Λουλης Α.Ε, Αμαλια-Πολη.
Παραλιακό Πήλιο
Ν.Ιωνία, Βόλος
12:30 14:00 Αργαλαστή, Ορεινό Πήλιο
Λαύκος, Μηλίνα, Τρίκερι
Χαλυβουργία Ελλάδος
Κυρ.Γραμμή(VPI)
Σκόπελος, Αλόννησος
Κωφοι, Κοκκωτοι, Νεοχωρακι, Βραχος, Φυλακή.
Βόλος Κέντρο
Μ.Περιβολάκι, Χλόη, Αρδευτικά
14:00 15:30 Αλμυρός
Σκιάθος
Χαλυβουργία Ελλάδος
Βόλος Κέντρο, Λιμάνι.
Ν.Ιωνία, Βόλος
Κωφοι, Κοκκωτοι, Νεοχωρακι, Βραχος, Φυλακή.
Τρικάλων 11:00 12:30 Δήμος Καλυβίων, Γόμφων, Πύλης,Αιθήκων, Πινδαίων
Δήμος Εστιαιώτιδος, Τρικκαίων
12:30 14:00 Δήμος Φαρκαδώνας, Οιχαλίας
Δήμος Τρικκαίων
14:00 15:30 Δήμος Τρικκαίων
Δήμος Γόμφων, Πιαλείων, Καλλιδένδρου
Φθιώτιδος & Ευρυτανίας 11:00 12:30 Γαβράκια, Εκκάρα, Βελεσιώτες, Θαυμακός
Εκκοκιστήρια ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ
Σοφιάδα, Πετρίλια, Νέο.Μοναστήρι
Αρδευτικά
Ράχες, Αχινός
Διασ. Λαμίας
Εθν.Οδός Αταλάντης-Καμ.Βούρλων (Δεξιά)
Αρδευτικα Λιμνης
12:30 14:00 Φυλακές
Μώλος
Ράχες, Αχινός
Αρδευτικά, Εργοστάσιο Νομικός
Εθν.Οδός Αταλάντης-Καμ.Βούρλων (Αριστερά)
Χωριά Δήμου Υπάτης
Καινούργιο, Άγιος Σεραφείμ
14:00 15:30 Πόλη Στυλίδος
Εθνική Οδός Λαμίας-Αθηνών, Αγ.Τριάδα
Τραγάνα, Μαρτίνο, Λάρυμνα
Μακρακώμη, Πλατύστομο, Καστρί
Βουζι Μαντασια Πετρωτο
Φιλιαδώνα, Παλαμάς,
Φωκίδος 11:00 12:30 Άμφισσα
12:30 14:00 Μη ηλεκτρισμένος - χωρίς φορτία
14:00 15:30 Δελφοί, Αράχωβα, Διασ.Διστόμου, Διασ.Λειβαδιάς.


Περιφέρεια Πελοποννήσου - Ηπείρου

Αιτωλοακαρνανίας 11:00 12:30 τμήμα Δήμου Νεάπολης, Δυτικό τμήμα Αγρινίου
Τμήμα Δήμου Νεάπολης, ΝΔ Αγρίνιο, Αγ. Κων/νος
πόλη Αμφιλοχίας,Δρυμός.
12:30 14:00 Περιμετρική Μεσολογγίου, Αγ.Θωμάς, Αγ.Γεώργιος, Ανω Βασιλική, Κάτω Βασιλική, Τρίκορφο
Μεσολόγγι, Νοσοκομείο Μεσολογγίου, Νομαρχία Αιτωλ|νίας
Τρύφος, Κουνοπίνα, Κατούνα, Αετός, Αρχοντοχώρι, Κομποτή, Κανδήλα, Μύτικας, νησιά Κάλαμος, Καστός ν.Λευκάδας.
Στάνος, Αμφιλοχία, Σπάρτος, Λουτρό, Ανοιξιάτικο κλπ, Οικισμοί έως Κατάφουρκο.
14:00 15:30 Κεφαλόβρυσο, Χρυσοβέργη, Γουριά, τμήμα Πεντάλοφου.
Τμήμα Πεντάλοφου,Κάμπος, ΑντλιοστάσιαΛεσίνι.
Νεοχώρι, Κατοχή, τμήμα Αιτωλικού
Όχθια, Γουριώτισσα, Ρίγανη, Αγ.Γεώργιος Καλυβίων
Ανω-Κάτω Κεράσοβο, Οικισμοί περιοχής προς Ελληνικά Μεσολογγίου, τμήμα οικισμού Ζευγαρακίου, οικισμός Φραγκουλαίικα.
Αργολίδας 11:00 12:30 Αργολικό, ν.Τίρυνθα, Αγ. Δημήτριος, Αγ. Ανδριανός, Λυκοτρούπι
Κόστα, Αγ. Αιμιλιανός, Βορ. Σπέτσες
Κρανίδι, Βερβερόντα, Πορτοχέλι
Ίναχος, Μυκήνες, Μπάρσα, Φύχτια, Αρχαία Νεμέα
Κουτσοπόδι
12:30 14:00 Αγ. Απόστολοι, Καλλονή, Σκαπέτι, Δρυόπη, Ανω Φανάρι, Καρατζά, Π.Επίδαυρος
Καρυά, Φρέγγενη, Βρούστι Φ/Β ΛΕΚΑΝΑ
Δαλαμανάρα, Κεφαλάρι, Περιμετρικά νότια Άργους
Λαλούκα, Αγ. Τριάδα, Παναρήτι
14:00 15:30 Γαλατάς, Πόρος, Δάριζα
Πορτοχέλι, Χινίτσα, Νότιες και Ανατολικές Σπέτσες
Άρια, Ασίνη, Τολό, Λευκάκια, Πλάκα Δρεπάνου
ν. Κίος, Κιβέρι
Ίρια, Δρέπανο, Βιβάρι, Κάντια, Καρναζέϊκα
Ίναχος, Ήρα, Χωνικά, Λίμνες, Προσύμνη Φ/Β ΔΑΦΝΕΣ
Αρκαδίας 11:00 12:30 Τρίπολη περιφερειακά, Μερκοβούνι, Σκόπη, Σάγκα, Νεστάνη, Σήραγγα Αρτεμησίου
Λεωνίδιο,Τυρός ,Αγ.Ανδρέας,Αρκαδικό χωριό
Ανάβαλος
12:30 14:00 Διασ. Σπάρτης,Μεγαλόπολη
Διασ. Τρίπολης,Αθήναιον,Γραικός,Φαλαισία,Μεγαλόπολη,Τουρκολέκα
Μεσόγειο,Παράλια Αστρους,Ξηροπήγαδο
Δήμος Β.Κυνουρίας ,Δολιανά
14:00 15:30 Οδοί Καλαμών, Ταξιαρχών, Ερ. Σταυρού, πλατείες Αγ. Βασιλείου, Ανεξαρτησίας & Νοσοκομείο
Δ. Ηραίας(Πυρρή, Αγάλω, Ράχες)
Άρτας, Πρεβέζης & Λευκάδος 11:00 12:30 Πέτα, Κομπότι, Μενίδι
Κωστακιοί, Κιρκιζάτες, Πλησιοί, Ανέζα, Γαβριά, Κεραμάτες, Ακροποταμιά Νεοχώρι.
Νικόπολη, Σαμψούντα, Λούρος, Ωρωπός, Σινώπη.
Πόλη Λευκάδας, Δήμος Σφακιωτών, Απόλπαινα.
12:30 14:00 Κερασούντα, Αγιος Σπυρίδωνας, Στρογγυλή, Πέτρα.
Πράμαντα, Άγναντα, Βουργαρέλι.(ΜΥΗΣ Καταρράκτης,Κρυοποηγής)
Παντάνασσα, Άγιος Γεώργιος, Κερασώνας, Παναγιά
Πόλη Λευκάδας, Αγιος Νικόλαος, Τσουκαλάδες.
Αρτας
14:00 15:30 Πόλη Αρτας.
Φιλιππιάδα
Βόνιτσα, Παλιάμπελλα, Θύρρειο, Ακαρνανικά όρη.
Μύτικας, Κανάλι, Καστροσυκιά, Λυγιά, Βράχος.
Αχαΐας 11:00 12:30 Κ. Αχαία,,τμήμα Νιφορέικα,Καλαμάκι
ΒΙΠΕ, Καμίνια, Αλλισός
Νέα Μανωλάδα,Ψάρι,Νεάπολη,Βάρδα,Βελιτσές,Μίχοι,Σπάτα
Λάγγουρα, Περιβόλα, Ελεκίστρα
Ζαρουχλέϊκα, Ανθείας, Παπαθωμά
Λεύκα, Παραλία, Ροίτικα, Τσαούση
Ζαρουχλέϊκα, Ψάχου, Τέρψη
Περιμετρικά πόλης Αιγίου
12:30 14:00 Προσφυγικά, Δορυλλαίου, Βορ. Ηπείρου
Πλατεία Ελευθερίας, Μητροδώρου, Λύκωνος, Κορυτσάς
Διασύνδεση με ΠΑΤΡΑ ΙΙΙ,Πετρωτό,Σαραβάλι,Κεφαλόβρυσο,Δεμένικα,Κρυσταλόβρυση,Κρήνη
Ζαρουχλέικα εως Πειραική Πατραικη
Εργατικές κατοικίες, Κρύα Ιτεών όπισθεν Σπηλιώπουλου, ΑΒΕΞ, Βερόπουλος, Βασιλόπουλος
Οβρυά Καλλιθέα,Παυλόκαστρο,Κουρλαμπά,Δεμένικα
Αμερικής, Νοταρά, Επιδαύρου, Αγυιά, Τερψιθέα, Προάστιο, Καστελόκαμπος, Ρίο, Βερναδέϊκα
Μυρτιά, Καμάρες (παραλιακά)
14:00 15:30 Λεύκα, Κάτω Οβρυά, Μιντιλόγλι, Ροίτικα, Βραχνέϊκα, Τσουκαλέϊκα
Γούναρη, Ερενστρώλε, Παπαφλέσσα, Κανακάρη, Μαιζώνος, Πλατεία Γεωργίου
Aγ. Σοφίας, Μακεδονίας,Μουρούζη, Ρήγα Φεραίου
Καλαβρύτων, Γερμανού, Καραϊσκάκη
Λ'αγγουρα,Ακρωτηρίου, Αγ. Ιωάννης Πράτσικα, Τέρψη,Λαδόπουλος
Πάτρα, Καρατζά, Βασ.Ρούφου,Γούναρη,Ψηλά Αλώνια,Κανακάρη
Ανω Διακοφτό, Καλάβρυτα
Ζακύνθου 11:00 12:30 Αμπελόκηποι, Μηλάκι, Παντοκράτορας, Λιθάκια και ορεινό β.δ. τμήμα νησιών
12:30 14:00 Λαγανάς, Λιθάκια, Κερί ν.δ. τμήμα νησιών
14:00 15:30 Κάτω μέρος πόλης (νότιο)
Πάνω μέρος πόλης, Μπόχαλη
Ηλείας 11:00 12:30 Τσιχλέϊκα, Αγ. Ιωάννης,Χάβαρη,Εφύρα
Βαρθολομιό, τμήμα Γαστούνης
Σκουροχώρι, Κατάκολο,Σκαφιδιά
12:30 14:00 Βούναργο, Ξυλοκέρα, Χανάκια, Μυρτιά
Αρετή
Αμπελώνας, Κουτσοχέρα, γραμμή Πηνείας
14:00 15:30 Αγ. Γεώργιος, Παραλία Επιταλίου, Κρέστενα
Σώστι, Ρουπάκι, Κέντρο & Φράγμα
Κάστρο, Αρκούδι, Λουτρά Κυλλήνης
Ιωαννίνων & Θεσπρωτίας 11:00 12:30 Πάργα, Ανθούσα, Αγιά
Αντλιοστάσια Γλυκής
Μαυρούδι, Παραπόταμος, Εθνική οδός προς Ιωάννινα
Λαδοχώρι, Γραικοχώρι, Λιμάνι, Άνω πόλη
Όλα τα χωριά εκατέρωθεν της Εθνικής οδόυ Ιωαννίνων- Ηγουμενίτσας,Ροδοτόπι,Γραμμενοχώρια,Κόντσικα,Ασβεστοχώρι.
Πλατάρια, Σύβοτα, Αργυρότοπο
12:30 14:00 Ανατολή, ανατολικό τμήμα πόλης Ιωαννίνων
Δυτικό τμήμα πόλης Ιωαννίνων,Μεγ.Αλεξ'ανδρου Σπύρπυ Λάμπρου,Σουλίου έως Πλατεία Ομήρου Ν.Ζέρβα.
Κάτσικα προς Σύρακο, Καλαβρύτες, Κατσανοχώρια,ΔΉΜΟς Βορείων Τζουμέρκων.
Παξοί
Ζερβοχώρι, χωριά Σουλίου,Γαρδίκι
Παραμυθιά,Καρβουνάρι, κυρα Παναγιά, Προδρόμι
14:00 15:30 Ν. Σελεύκεια, Ηγουμενίτσα κέντρο
ΒΙΠΕ, Γαρδίκη
ΒΙΠΕ, Γαρδίκη
Κοσμηρά,Δωδωνοχώρια εως και ζωτικό,Σήραγγ Δωδώνης Εγνατίας Πολύγυρος, Τυριά
Κερκύρας 11:00 12:30 Κ.Κορακιανά, Αγ.Μάρκος, Σινιές, Κασσιώπη, Περίθεια
Αγ.Γεώργιος,Χλωμός,Κουσπάδες,Πετρίτης
Χλωμοτιανά, Μεσογγή, Μωραίτικα, Τζάκι Μπενιτσών
12:30 14:00 Τμήμα Μαντουκίου,Αλυκές,Κοντόκαλι,Γουβιά,Ποταμός
Περιβόλι, Βαταπάδες, Λευκίμη,Αργυράδες
Μπενίτσες, Γαστούρι, Πέραμα, Βύρος, Βαρυπατάδες
14:00 15:30 Μαντούκι, Σολάρι, τμήμα Ποταμού, Λιμεναρχείο, Λιμάνι
Κανάλια, Άφρα, Αι Γιάννης, Κομπίτσι, Πέλεκας, Γλυφαδα, Συναραδες
κεντρο Πόλης, Νομαρχία, Πλατεία Σαρόκου
Ποταμός, Ευρώπουλοι, λ. Ρόπα, Βάτος, Γιαννάδες, Ερμόνες, Μάρμαρο
Κορινθίας 11:00 12:30 Αθίκια,Αλαμάνο
Εξαμίλια, Ξυλοκέραζα
Λουτράκι (τμήμα)
12:30 14:00 Λουτρά Ελένης,Αλμυρό,Σοφικό,Κατακάλι,Κόρφος
Αγ. Θεόδωροι, Κινέτα (τμήμα)
14:00 15:30 Συκιά,Μελίσσι
Ξυλόκαστρο
Κιάτο (τμήμα)
Λακωνίας 11:00 12:30 Μολάοι , Γλυκόβρυση
12:30 14:00 Ασωπός, Παπαδιάνικα
14:00 15:30 Μάνη
Γύθειο
Μεσσηνίας 11:00 12:30 ΒΑ Τομέας πόλης,Φαραί,Βέργα,
12:30 14:00 Περιοχή Ζαχάρως
Περιοχή Φιλιατρών
14:00 15:30 Αγία τριάδα, Αριστομένους
Μεσσηνιακή Μάνη, Αλαγονία, Στρατόπεδο,
Περιοχές Γαργαλιάνων
 

Περιφέρεια Μακεδονίας - Θράκης

Δράμας 11:00 12:30 Ν.Αμισός, Ξηροπόταμος, Πετρούσα,Μικρόπολη
Οχυρό
12:30 14:00 Λευκόγια, Δασωτό. Εξοχή, Κατάφυτο, Βροντού, Καταφύγιο
Οχυρό, Γρανίτης, Βόλακας, Πύργοι, Φαλακρό
Οχυρό
14:00 15:30 Κουδούνια, Μαυρολεύκη, Φωτολίβος, Συμβολή
Κεφαλάρι, Καλαμπάκι, Νεροφράκτης, Αγία Παρασκευή
Ν.Σεβάστεια,Αμπελάκια,Αργυρούπολη,Σιταγροί,Μεγαλόκαμπος
Έβρου 11:00 12:30 Αισύμη, Κίρκη, Συκορράχη
Διδυμότειχο, Ασημένιο, Σοφικό, Πύθιο
Αεροδρόμιο, Φέρρες, Άνθεια, Καβησός
Αεροδρόμιο (εφεδρική παροχή)
Αντλιοστάσιο Κεφαλής
Σαμοθράκη
12:30 14:00 Αντλιοστάσιο Κεφαλής
Υπό ένταξη
Κυπρίνος, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Μηλιά
14:00 15:30 Αντλιοστάσιο Κεφαλής
Σπήλαιο, Δίκαια, Φτελιά, Ορμένιο
Ρίζια, Βάλτος, Αντλιοστάσια
Ημαθίας 11:00 12:30 Ασώματα, Μετ , Βεργίνα, Παλατίτσια, Μελίκη, Νεόκαστρο, Συκιά, Λιβάδι
Κυψέλη, Κολινδρός, Αιγίνιο πάνω από τις γραμμές- Καστανιά - Παλιάμπελα
Λευκάδια, Μαρίνα, Γιαννακοχώρι, Ροδοχώρι, Μεταμόρφωση, Επισκοπή, Πολλά Νερά
12:30 14:00 Καψόχωρα, Βρυσάκι, Νησί, Π. Σκυλίτσι
Αγ.Βαρβάρα, Άμμος, Κουλούρα
Τμήμα πόλης Βέροιας, Λαζοχώρι, Ταγανοχώρι, Ν. και Π. Λυκόγιαννη, Ν. Νικομήδεια
Λουτρός, Καμποχώρι, Καλοχώρι, Επισκοπή, Ξεχασμένη, Κεφαλοχώρι, Σταυρός
14:00 15:30 Πόλη Βέροιας
Τμήμα πόλης Νάουσας
Στενήμαχος, Τρίλοφος, Φυτεία
Καβάλας 11:00 12:30 Μοναστηράκι, Χαιδευτό, Κεραμωτή, Λιμένας Θάσου, Μακρύαμμος
Βιοτεχνική περιοχή Χαιδευτού, ΘΑΣΟΣ :Παχύς, Ραχώνι & σκάλα, Πρίνος & σκάλα, Σωτήρας & σκάλα, Καλιράχη & σκάλα, Μαριές & σκάλα, Λιμενάρια
Καρά Ορμάν Καβάλας, Άσπρη άμμος, Καρβάλη
Περιγιάλι Καβάλας, Χαλκερό, Λεύκη
Γραβούνα, Πέρνη, Πετροπηγή, ΒΙ.ΠΕ. Καβάλας, Ποντολίβαδο, Ν. Κώμη
Περιοχή Βαπτιστηρίου Λυδίας, Πολύστηλο, Δάτο, Βόρειο τμήμα Αμυγδαλεώνα, Αντλιοστάσιο ΔΕΥΑΚ, Αμισιανά και Κοκκινόχωμα (κατά μήκος της εθνικής οδού)
Πλατανάκια, Σανατόριο, Περιμετρική, Λαζέικα, Δασαρχείο, περ.Σχολείου ΔΕΠΟΣ, Παλιό, Ηρακλείτσα
Ζαρκαδιά, Εκάλη, Μακρυχώρι, Ελαφοχώρι, Στενωπός, Στεγνό, Δύσβατο, Αγ. Κοσμάς, Σκοπός, Κεχρόκαμπος
12:30 14:00 Καβάλα: Περιοχή Τεχν. Λυκείου, Τίμιος Σταυρός, Ναυπηγεία, Καμάρες, Αγ.Νικόλαος, Τελωνείο, Βενιζέλου(από Κουντουριώτου μέχρι Δαγκλή), Ερυθρού Σταυρού, Ραψάνη, Περιστέρι, Μεταμόρφωση.
Περιγιάλι Καβάλας, Βιοτεχνική ζώνη Χαλκερού, Ερατεινό
Σταυρός με την βιοτεχνική ζώνη, Σταυρός και νότιο τμήμα Αμυγδαλεώνα, Ελευθερούπολη, χωριά πέριξ του άξονα παλαιάς εθνικής οδού από Αμισιανά έως Πυργοχώρι
Ν.Καρυά, Χρυσοχώρι, Προάστειο, Δυτική Χρυσούπολη, Ποντιάδα
Αγίασμα - Αεροδρόμιο
Καβάλα: Σφαγεία, Πεντακόσια, Κολοκοτρώνη, Αγ.Γεώργιος, Ομονοίας (από Γαλ. Δημοκρατίας έως Αστυνομία), Εμπορικό κέντρο Καπνεργάτη, Δημ.κήπος, συνοικία Αγ. Ιωάννη, Πυθαγόρας
Χρυσούπολη: Κέντρο, ανατολικό τμήμα, εργατικές κατοικίες
14:00 15:30 Καβάλα: Τμήμα Αγ. Αθανασίου, χερσόνησος Παναγίας
Καβάλα: Αγ.Αθανάσιος, Σούγιελο, Αγ. Γεώργιος έως Αγ. Παύλο, περιοχή Δημαρχείου, Αγ. Ιωάννης(άνωθεν Φιλίππου έως Δεξαμενή), Αγ. Ανάργυροι, Βύρωνας
Καβάλα: Φλωρέξ, Χίλια, περιοχή Πουλίδειου Γηροκομείου και τμήματα των Χωράφα, Ποταμουδίων, Προφ. Ηλιά και Δεξαμενής
Καβάλα: Σφαγεία, Πεντακόσια, Κολοκοτρώνη, Αγ.Γεώργιος, Ομονοίας (από Γαλ. Δημοκρατίας έως Αστυνομία), Εμπορικό κέντρο Καπνεργάτη, Δημ.κήπος, συνοικία Αγ. Ιωάννη, Πυθαγόρας
Λυδία, Κρηνίδες, Φίλιπποι, Λημνιά, Βουνοχώρι, Κρυονέρι, Ζυγός, Βόρειο Πολύστηλο
Είσοδος Κεραμωτής, ΘΑΣΟΣ :Παναγία, Ποταμιά, Κοίνυρα, Αλυκή, Θυμωνιά, Αστρίς, Ποτός, Πευκάρι, Θεολόγος, Καλύβια.
Καστοριάς 11:00 12:30 Άργος Ορεστικό, Αμουδάρα, Νόστιμο, Κρεμαστή, Μελάνθιο, Περιβόλι
Είσοδος πόλης Καστοριάς, Βόρεια πόλη Καστοριάς
12:30 14:00 Άγ. Ανάργυροι, Μαυροχώρι, Βέργα, Κλεισούρα, Όαση
Αμπελόκηποι, Μηλίτσα, Κωσταράζι, Βογατσικό, Γέρμα
14:00 15:30 Νότια πόλη Καστοριάς, Δισπηλιό
Μεσοποταμία, Νεστόριο, Πρώην Αγία Τριάδα εκτός Μανιάκι, Κυψέλη, Γράμμος, Τρίλοφο, Οινόη, Διποταμία, Ιεροπηγή, Δενδροχώρι
Κιλκίς 12:30 14:00 Άσπρος, Αξιοχώρι
14:00 15:30 Μεσιά, Άγιος Πέτρος , Ρύζια, Βαλτοτόπι, Καμποχώρι
Κιλκίς 11:00 12:30 Τμήμα πόλης Κιλκίς, Π. Γαλλκός, Μπακέικα, Ξυλοκερατιά, Πικρολίμνη, Πεδινό
ΒΙΠΕ Σταυροχωρίου
12:30 14:00 Α.και Κ.Ποταμιά, Αργυρούπολη, Κοκκινιά, Κολχίδα, Μεταξοχώρι, Ποντοκερασιά, Σεβαστό
14:00 15:30 Ακροποταμιά, Καμπάνης, Μάνδρες, Ν.Σάντα, Περιστέρι, Πυργωτό,Φανάρι, Χρυσόπετρα
ΒΙΠΕ Σταυροχωρίου
Κοζάνης & Γρεβενών 11:00 12:30 Περιοχές της πόλης της Κοζάνης : Αγίου Χαράλαμπου, Γηροκομείου, Σιόποτου, Κόμβου Κοζάνης-Αιανής-Γρεβενών, Παναγίας, Υπαίθριου Δημοτικού Θεάτρου, Αγίου Νικάνορα, Νέων Εργατικών Κατοικιών, Κέντρο Επίπλου Αθηνών, ΖΕΠ και στους οικισμούς : Λευκόβρυσης, Καλαμιάς, Βατερού, Αλωνακίων, Σκήτης, Κοκκιναρά, Κηπάριου, Ανθότοπου, Σιδερών, Λιβερών, Μεταμόρφωσης, Ξηρολίμνης, Παλαιόκαστρου, Δαφνερού, Γαλατινής, Σιάτιστας, Μπάρα Σιάτιστας και Μπάρα Γρεβενών.
Οικισμοί : Ανατολικό, Κομνηνά, Μεσόβουνο, Πεντάβρυσος, Πύργοι.
Άρδασσα, Ασβεστόπετρα, Κρυόβρυση, Βλάστη, Σισάνι, Νάματα, Εμπόριο, Αναρράχη, Μηλοχώρι.
Οικισμοί : Παλαιοχώρι, Κνίδη, Μεσόλακκο, Αγάπη, Καλόχι, Ιτέα, Σαρακίνα, Νεοχώρι, Δίπορο, Ποντινή, Έξαρχος, Βάρη, Πιστικό, Πυλωροί, Χρώμιο, Αγαλλαίοι, Κέντρο, Νησί, Γεωελλάς, Αρδευτικό Καρπερού.
12:30 14:00 Τμήμα πόλης Κοζάνης (οδοί Συντεχνιών, Ιωάννου Μικρού, Ζαφειράκη, Παγούνη, Ωριγένους, Κωνσταντινουπόλεως, 11ης Οκτωβρίου, Γκέρτσου, Βενιζέλου, Ολύμπου, Αρχελάου, Ζήση Σωτηρίου, Αριστοφάνους, Εθνομαρτύρων, Τιόλη, Πόποβιτς, Κωστή Παλαμά, Κρανιώτη, Σ. Νεάρχου, Φιλίππου, Μεθώνης, Μακεδονομάχων, Βερμίου, Μ. Αλεξάνδρου, Συντεχνιών, Λιούφη, Τμήμα Παύλου Μελά, Αριστοτέλους, περιοχή Πυροσβεστικής), Τηλεθέρμανση Κοζάνης, Κλινική Κοντογούνη.
Πόλη Γρεβενών, Εργατικές Κατοικίες, Οικισμοί Δήμου Γρεβενών : Έλατος, Κάστρο, Καλλιράχη, Μέγαρο, Δοτσικό, Μεσολούρι, Αλατόπετρα, Πρόσβορο.
Oικισμοί: Πετρανών, Βαθύλακκου, Μεσιανής, Κουβουκλίων, Λευκάρων, Ροδίτη, Νεράιδας και στην περιοχή Ξενοδοχείου Τσελίκα.
14:00 15:30 Οικισμοί : Αγιος Χριστόφορος, Καρυοχώρι, Σπηλιά, Ερμακιά, Πτελεώνας, Προάστειο, Οικισμός ΔΕΗ, Τηλεθέρμανση Πτολεμαίδας, Αντλιοστάσιο ΑΗΣ Πτολεμαίδας.
Δροσερό, Γαλάτεια, Ολυμπιάδα, Φούφα, Βαρικό, (Λέχοβο - Περιοχής Φλώρινας).
Οικισμοί : Δοξαράς, Μαυραναίοι, Μαυρονόρος, Κοσμάτι, Τρίκωμο, Μοναχίτη, Ζιάκας, Σπήλαιο, Αναβρυτά, Πολυνέρι, Αετιά, Φιλιππαίοι, Πανόραμα, Λάβδα, Αβδέλα, Σμίξη, Περιβόλι, Σαμαρίνα, Σταυρός, Παρόρειο, Περιβολάκι, Βιομηχανία Alpha Wood Πίνδος.
Τμήμα πόλης Κοζάνης (περιοχές Σκ'ρκας, Αγίου Αθανασίου, ΟΣΕ, Λαϊκή Αγορά, Πλατάνια, Πανόραμα, Εργοστάσιο Ραουλοτεχνικής, Aντιπροσωπείας BMW, έπιπλα ΑΛΝΟ και τμήμα της πόλης που περιλαμβάνεται μεταξύ των οδών Ολύμπου, Τσιμηνάκη, Παύλου Μελά, Περδίκα, Χαλκιδικής, Δημοκρατίας και Ξενία).
Ξάνθης 11:00 12:30 Αρδευτικά φορτία
Μάγγανα, Εύλαλο, Εράσμιο, Ηλιόπετρα
12:30 14:00 Χαρτοποιία Ξάνθης
Χατζηιωάννου
14:00 15:30 Πλαστικά Θράκης
Πέλλας 11:00 12:30 Άνυδρο
Αρδευτικά Πέλλας
Παλαιόφυτο, Γυψοχώρι, Δροσερό, Γαλατάδες, Αγ. Λουκάς, Καρυώτισσα, Ασβεσταριό, Τριφύλλι
12:30 14:00 Καλύβια, Δάφνη
Παραλίμνη
Πέλλα
14:00 15:30 Σανδάλι, Καλλίπολη, Γαλατάδες
Μεσσιανό, Αρχοντικό, Αγροσυκιά
Πιερίας 11:00 12:30 Ν. Παντελεήμονα - Πλαταμώνα - Ν . Πόροι
Σκοτίνα - Π.Παντελεήμωνα - τμήμα Ν. Παντελεήμονα - Π. Πόροι - Πυργετός - Μεσάγγαλα - Αιγάνη - Ραψάνη - Στόμιο - Ομόλιο
12:30 14:00 Κορινός - Καλλιθέα
Αλυκές - Μακρύγιαλος - Μεθώνη - Ν.Αγαθούπολη - Καταχάς
14:00 15:30 Πυροσβεστική -Χράνη - Κάτω Αγιαννη - Σεβαστή - Κούκος - Αλώνια - Κίτρος - Σφενδάμη Ελευθεροχώρι.
Περιφερειακά πόλεως Κατερίνης(ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ- ΑΓ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ) - Σταθμός (επάνω από τις γραμμές του ΟΣΕ)- Δεξιά του αυτό/δρόμο από Κατερίνη Μέχρι Γρίτσα
Ροδόπης 11:00 12:30 Κεντρική Κομοτηνή
Βόρεια Κομοτηνή, Ήφαιστος, Πανεπιστημιούπολη, Στρατόπεδα
Αγ.Θεόδωροι, Μικρό Δουκάτο, Εργάνη, Νέα Πέτρα, Πελαγία, Μίρανα, Ξυλαγανή, Προφ.Ηλίας
Κόσμιο, Μεγάλο Δουκάτο
12:30 14:00 Κεντρική Κομοτηνή
Ανατολική Κομοτηνή, Κηκίδιο, Ροδίτης, Θρλόριο, Καρυδιά, Πάνδροσος, Νυμφαία, Τυχηρό, Κάλχας, Στυλάριο, Σιδεράδες, Ιάμπολη, Γρατινή
Μεσοχώρι, Παραδημή, Πόρπη
14:00 15:30 Νότια Κομοτηνή
Δυτική είσοδος πόλης Κομοτηνής, Βόρειο Κόσμιο
Κρανόβουνο, Παγούρια, Μητρικό
Υφανταί, Μεσούνη, Αίγειρος
Σερρών 11:00 12:30 Κ.Καμήλα, Αδελφικό, Κουμαριά, Νικόκλεια, Σησαμιά, Βέργη, Δημητρίτσι, Τριανταφυλλιά, Μεσάδα
Ν.Σκοπός, Ψυχικό, Μεσοκώμη, Παραλίμνιο, Πενθελινό
12:30 14:00 Βαλτοτόπι, Αχινός, Πατρίκι, Σιτοχώρι, Λευκότος, Ζερβοχώρι
Αγ. Ελένη, Φλάμπουρο, περίχωρα Νιγρίτας, θεερμά, Λαγγάδι
Άνω και Κάτω Μητρούση, Άνω Καμήλα, Προβατός, Μονοκλησιά
14:00 15:30 Βαλτερό, Δασοχώρι, Λιμνοχώρι, Σιμώνας, Λιθότοπος, Ψωμοτόπι, πόλη Ηράκλειας
Γεφυρούδι, Αμμουδιά, Αναγέννηση, Ν.Τυρόη, Στρυμονικό, Ζευγολατιό, Χείμαρρος, Λιβαδοχώρι
Φλωρίνης 11:00 12:30 Καλλινίκη, Κλεινές, Νίκη, Καύκασος, Πολυπλάτανος, Κρατερό, Πρώτη, Κλαδοράχη, Ακρίτας, Αγ. Αχίλλειος, Αγ. Γερμανός, Ανταρτικό, Βατοχώρι, Άλωνα, Βροντερό, Καλλιθέα, Καρυές, Κρυσταλλοπηγή, Κώτας, Λαιμός, Λευκώνας, Μικρολίμνη, Ψαράδες, Σ.Σ.Ιωαννίδης, Πύλη, Πισοδέρι, Εθνικό, Παρόρι, Οξυά, Πλατύ, Πράσινο, Τρίγωνο, Μηλιά
Αμμοχώρι, Υδρούσα, Αγ. Βαρθολομαίος, Ατραπός, Δροσοπηγή, Κολχική, Λεπτοκαρυά, Πέρασμα, Πολυπόταμος, Σκοπιά, Φλάμπουρο, Τριανταφυλλιά, Τροπαιούχος, ΣΣ Βεύης
Ανάργυροι, Λιμνοχώρι, Βαλτόνερα, Φανός, Αετός, Πεδινό, Σκλήθρο, Νυμφαίο, Ασπρόγεια, Αγραπιδιά και αρδευτικά τους
12:30 14:00 Φιλώτας, Λεβαία, Αρδευτικά(Φιλώτα-Λεβαίας-Αντιγόνου)
Καλλινίκη, Κλεινές, Νίκη, Καύκασος, Πολυπλάτανος, Κρατερό, Πρώτη, Κλαδοράχη, Ακρίτας, Αγ. Αχίλλειος, Αγ. Γερμανός, Ανταρτικό, Βατοχώρι, Άλωνα, Βροντερό, Καλλιθέα, Καρυές, Κρυσταλλοπηγή, Κώτας, Λαιμός, Λευκώνας, Μικρολίμνη, Ψαράδες, Σ.Σ.Ιωαννίδης, Πύλη, Πισοδέρι, Εθνικό, Παρόρι, Οξυά, Πλατύ, Πράσινο, Τρίγωνο, Μηλιά
14:00 15:30 Μανιάκι, Φαράγγι, Αντίγονος, Πελαργός, Αρδευτικά(Φιλώτας-Πελαργός-Μανιάκι-Αντίγονο-Φαράγγι)
Χαλκιδικής 11:00 12:30 Γερακινή,Μεταλλεία Γερακινής
Αγ.Μάμας, Μουδανιά, Βάρκες, Πόρτες, Αγνάντι
12:30 14:00 Σάνη, Αγροτικές Φυλακές
Καλύβες, Τρίκορφο, Μεταμόρφωση, Νικήτη
Αγ.Πρόδρομος, Παλαιοχώρα, Ριζά, Δουμπιά, Σανά, Γεροπλάτανος, Πετροκέρασα, Ζαγκλιβέρι, Λαγκαδίκια, Στίβο, Γερακαρού, Βασιλούδι, Περιστερώνας
14:00 15:30 Γαλάτιστα, Βασιλικά
Κασσανδρινό, Πευκοχώρι, Παλιούρι, Κάνιστρο
Αγ.Νικόλαος, Ακτή Σαλονικιού, Πυργαδίκια, Γομάτι, Δεβελίκη, Μεταγγίτσι, Ιερισσός
 



 

Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ