Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής (19/10)

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής (19/10)

Πλούσιο είναι το σημερινό τηλεοπτικό μενού με πέντε ματς Super League και πολλούς ευρωπαϊκούς αγώνες, αλλά και μπάσκετ.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις:

07.30 Moto GP
Phillip Island, Αυστραλία
Αγώνας, live
OTE Sport 1 HD

10.15 Στίβος
Μαραθώνιος Άμστερνταμ
Eurosport

13.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ισπανίας
Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ
OTE Sport 1 HD

13.15 Μπάσκετ
Πρωτάθλημα Ισπανίας
Σαραγόσα – Βαλένθια
OTE Sport 4

13.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ιταλίας
Φιορεντίνα – Λάτσιο
OTE Sport 2 HD

14.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Γερμανίας
FSV Φρανκφούρτη – Ίνγκολσταντ
OTE Sport 5

14.30 Blancpain GT Sprint
Αγώνες Αυτοκινήτων
Αγώνας ταχύτητας, Zolder – Βέλγιο
Novasports 3

15.00 Μπάσκετ
Α1 Ανδρών
ΑΕΚ-Πανιώνιος
OTE Sport 3 HD

15.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Γαλλίας
Μαρσέιγ – Τουλούζ
Novasports 1

15.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Αγγλίας
ΚΠΡ – Λίβερπουλ
ΟTE Sport 1 HD

16.00 Ποδόσφαιρο
Super League
Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
Novasports 2

16.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ιταλίας
Ελλάς Βερόνα – Μίλαν
OTE Sport 2 HD

16.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ιταλίας
Τορίνο – Ουντινέζε
OTE Sport 4

16.00 Τένις
ATP 250
Τελικός, Στοκχόλμη
Novasports 4

16.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Γερμανίας
Αμβούργο – Χοφενχάιμ
OTE Sport 5

17.00 Μπάσκετ
Α1 Ανδρών
ΑΕ Νέας Κηφισιάς – Ολυμπιακός
Novasports 3

18.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Στόουκ Σίτι – Σουόνσι
OTE Sport 1 HD

18.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ισπανίας
Λα Κορούνια – Βαλένθια
OTE Sport 2 HD

18.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Football League
ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης
OTE Sport 3 HD

18.15 Ποδόσφαιρο
Super League
Πλατανιάς – Ξάνθη
Novasports 2

18.15 Ποδόσφαιρο
Super League
Βέροια – Λεβαδειακός
Novasports 6

18.15 Ποδόσφαιρο
Super League
ΑΕΛ Καλλονής – ΑΟ Κέρκυρα
Novasports 7

18.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Γερμανίας
Πάντερμπορν – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
ΟTE Sport 4

19.00 Μπάσκετ
Πρωτάθλημα Ισπανίας
Μπαρτσελόνα – Γκραν Κανάρια
OTE Sport 5

20.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ισπανίας
‘Eλτσε – Σεβίλλη
OTE Sport 2 HD

20.30 Ποδόσφαιρο
Super League
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
Novasports 1

21.30 Μπάσκετ
Πρωτάθλημα Ιταλίας
Ουμάνα Βενέτσια – Ρόμα
OTE Sport 5

21.45 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ιταλίας
Ιντερ – Νάπολι
OTE Sport 1 HD

22.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ισπανίας
Βιγιαρεάλ – Αλμερία
OTE Sport 2 HD

22.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Γαλλίας
Λιόν – Μονπελιέ
Novasports 2

04.30 Μπάσκετ
ΝΒΑ (Φιλικός αγώνας)
Λ.Α. Λέικερς – Γιούτα Τζαζ
OTE Sport 3 HD

ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΗ
11.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Μπέρνλι – Γουέστ Χαμ
OTE Sport 1 HD

11.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Γερμανίας
Μάιντς – Αουγκσμπουργκ
OTE Sport 2 HD

20.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ιταλίας
Κάλιαρι – Σαμπντόρια
OTE Sport 4

00.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ιταλίας
Παλέρμο – Τσεζένα
OTE Sport 2 HD

ΕΚΠΟΜΠΕΣ
13.00 (ΣΚΑΪ) Goal χωρίς σύνορα
14.30 (OTE Sport 3 HD) Pre Game Show
17.00 (Novasports 1) Παίζουμε Ελλάδα - Λεπτό προς λεπτό
17.00 (OTE Sport 3 HD) Post Game Show
21.30 (Novasports 24 HD) Best Of Super League
21.45 (ΣΚΑΪ) Goal
22.00 (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤsports, ΝΕΡΙΤ HD) Αθλητική Κυριακή
22.30 (OTE Sport 4) Sports Show Highlights