Θύρα 4: «Τιμολόγιο πελατών»

Ο μεγαλύτερος σύνδεσμος οπαδών του ΠΑΟΚ σχολίασε με ανακοίνωση την νίκη της ομάδας του εναντίον του Ολυμπιακού....

Άλλωστε, η Θύρα 4 συνηθίζει να εκδίδει ανακοινώσεις μετά τους αγώνες του «δικέφαλου». Πάντως, αυτή την φορά έδωσε ιδιαίτερη βάση και στην επερχόμενη ρεβάνς για την ημιτελική φάση του κυπέλλου της Τετάρτης (16/03), όταν ο ΠΑΟΚ θα υποδεχτεί την ΑΕΚ.

Παρακάτω ολόκληρη η ανακοίνωση:

«Ο ΠΑΟΚ πήρε μια πολύτιμη νίκη επί του ΟΣΦΠ μέσα στη γεμάτη Τούμπα και μάλιστα με ανατροπή, αφού βρεθήκαμε πίσω στο σκορ με 0-1. Στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου ισοφαρίσαμε με τον Κουτσιανικούλη, που φαίνεται να βρίσκει τα πατήματα του και να αποδίδει αυτά που ξέρει. Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε δυνατά, η Τούμπα μετατράπηκε στη γνωστή έδρα που ξέρουμε (γιατί στο πρώτο μέρος η κερκίδα ήταν τραγική) και πετύχαμε δεύτερο γκολ με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Βιτόλο. Τιμολόγιο κόψαμε στους πελάτες, σουρωτήρι τους τον έχουμε κάνει, όλα καλά λοιπόν. Επίσης στην Τούμπα υπάρχει ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ και όποιος θέλει να συνοδεύει την αποστολή του θρύλου πρέπει να προσέχει γιατί έχουμε ένα θέμα με τη φιλοξενία. Τώρα επικεντρωνόμαστε στο ματς της Τετάρτης, όπου απαιτούμε τη νίκη για να πάμε στον τελικό. Εισιτήρια θα υπάρχουν στα γραφεία της 4, από Δευτέρα απόγευμα».