ΣΤΟΙΧΗΜΑ

ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ: Δείτε πόσα κέρδισε χάρη στην… Εθνική!

Πήρε 5.700 ευρώ από το γκολ του Παπασταθόπουλου!

Το γκολ του Σωκράτη Παπασταθόπουλου, με το οποίο η Εθνική ομάδα ισοφάρισε 1-1 την Κόστα Ρίκα, έδωσε 5.717,07 ευρώ στον τυχερό παίκτη του «Πάμε ΣΤΟΙΧΗΜΑ» από την Κω!

Είχε ποντάρει σε οχτώ παιχνίδια του Μουντιάλ, ανάμεσά τους και στο Χ της Εθνικής ομάδας με απόδοση 3,05.

Νωρίτερα, πανηγύρισε την ανατροπή της Ολλανδίας, στα τελευταία λεπτά του αγώνα με το Μεξικό, χάρη στο γκολ του Σνάιντερ στο 88' και το πέναλτι του Χούντελααρ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων. Ο άσος των «οράνιε» είχε απόδοση 2,05.

Πιο εύκολα πέρασαν οι άλλες έξι επιλογές του, από τα ματς της φάσης των 16 του Μουντιάλ, ο άσος της Κολομβίας (1,90) κόντρα στην Ουρουγουάη, το Χ στην αναμέτρηση Βελγίου-ΗΠΑ (3,45), τα Χ στο ημίχρονο των αγώνων Γαλλίας-Νιγηρίας (2,25), Γερμανίας-Αλγερίας (2,80) και τα Under στα παιχνίδια Βραζιλίας-Χιλής (2,00), Αργεντινής-Ελβετίας (1,90).
Έβαλε τα οχτώ παιχνίδια σε σύστημα 6-8, με πολλαπλασιαστή 2 στις εξάδες και 10 στην οκτάδα. Το τυχερό δελτίο, που ήταν αξίας 19,80 ευρώ, παίχτηκε στο πρακτορείο της κυρίας ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ στην Κω.