GOSSIP

Φαίη Σκορδά: Το τηλεφώνημα στον αέρα της εκπομπής που την έκανε να «παγώσει»

Φαίη Σκορδά: Το τηλεφώνημα στον αέρα της εκπομπής που την έκανε να «παγώσει»

Δεν πίστευε η παρουσιάστρια αυτό που συνέβαινε!

Μπροστά σε ένα μικρο σοκ βρέθηκε η Φαίη Σκορδά στην σημερινή εκπομπή καθώς ένα τηλεφώνημα την έκανε να... παγώσει!

Η θέλησε να δώσει κάποια δώρα στις τηλεθεάτριες της εκπομπής και το πρώτο μόλις τηλεφώνημα την έκανε να «παγώσει» με αυτό που άκουσε!

«Είμαι η Εύα από το Κιλκίς», είπε η τηλεθεάτρια στην Φαίη, η οποία έμεινε... άλαλη για αρκετά δευτερόλεπτα.

Το πλατό «πάγωσε» και αυτό προς στιγμήν, μέχρι η Φαίη να καταφέρει να μιλήσει ξανά.

Δείτε στην παρακάτω gallery γιατί η παρουσιάστρια έπαθε σοκ:

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Newsbomb.gr.

Διαβάστε επίσης:

Πέθανε ο Δημήτρης Κρεμαστινός

Google News Publisher Ακολούθησε το Newsbomb.gr
στο Google News

Κατασκευάζεται το «Εθνικό Μνημείο στην Ελευθερία και Ενότητα» στο Βερολίνο

06 Ιουν 2020 14:24

ΣΥΡΙΖΑ: Έκανε φιέστα ο κ. Μητσοτάκης με κλεμμένη καμπάνια; Ναι ή όχι;

06 Ιουν 2020 14:24

Αγνοούμενος ναυαγοσώστης: Η εικόνα που σόκαρε τη σύντροφό του (vid)

06 Ιουν 2020 14:20

Διάσημοι στη λίστα με τα περισσότερα κέρδη

06 Ιουν 2020 14:20

Παύλος Γιαννακόπουλος: Αυθεντικός Σπαρτιάτης, πρότυπο Έλληνα! (video)

06 Ιουν 2020 14:08

Απίστευτο βίντεο: Η θάλασσα «καταπίνει» ολόκληρο χωριό σε 20 δευτερόλεπτα!

06 Ιουν 2020 14:06

ΣΕΤΕ: Κατηγορηματική διάψευση για τα περί απευθείας ανάθεσης από τον ΕΟΤ

06 Ιουν 2020 14:05

Κορονοϊός: Προειδοποίηση-σοκ για νέα πανδημία από τη χαλάρωση των μέτρων

06 Ιουν 2020 14:03

ΑΕΚ: Ξαφνικό θέμα με Βράνιες - Ο ρόλος της Άντερλεχτ

06 Ιουν 2020 14:02

Αυτός ο άντρας δε σου αξίζει, σύμφωνα με το ζώδιό σου!

06 Ιουν 2020 14:00

Ποια είναι τα ηλεκτρικά αυτοκίνητα που είναι ήδη διαθέσιμα στην Ελλάδα και πόσο κοστίζουν;

06 Ιουν 2020 13:55

Gov.gr: Ερχονται ψηφιακές άδειες γάμου και βάφτισης

06 Ιουν 2020 13:52

Ειδυλλιακό τριήμερο στην Μύκονο - Χεράκι - χεράκι στα σοκάκια! (Pics-Vid)

06 Ιουν 2020 13:42

Χανιά: Φρικτό τροχαίο - Χαροπαλεύει 60χρονος (pics)

06 Ιουν 2020 13:40

Τριήμερο Αγίου Πνεύματος: Συνεχίζεται η έξοδος-Αυξημένη κίνηση στις Αφίδνες

06 Ιουν 2020 13:38

Μπήκε σε φαστφουντάδικο να παραγγείλει - Αηδίασε μ' αυτό που είδε στην κουζίνα (vid)

06 Ιουν 2020 13:36

Αρκούδα κάνει την... ανάγκη της πάνω σε άλλη αρκούδα χωρίς τύψεις! (video)

06 Ιουν 2020 13:30

5 celebrities σου δείχνουν πώς να φορέσεις τα πιο hot καλοκαιρινά κραγιόν

06 Ιουν 2020 13:30

Oταν σε λένε Kατερίνα Nοτοπούλου αλλά δεν είσαι πρώην υπουργός του ΣYPIZA!

06 Ιουν 2020 13:29

Ομάδα έδιωξε πρώην του Ολυμπιακού λόγω ρατσιστικών σχολίων

06 Ιουν 2020 13:22

Δείτε το τεστ του Αλτσχάιμερ με το φυστικοβούτυρο (βίντεο)

06 Ιουν 2020 13:20

Δολοφονία Τζορτζ Φλόιντ: 11η νύχτα διαδηλώσεων - Μαζικές συγκεντρώσεις σήμερα

06 Ιουν 2020 13:15

Ποια χώρα έχει το πιο ισχυρό διαβατήριο; Ποια η θέση της Ελλάδας

06 Ιουν 2020 13:10

Θρήνος στην Ηλεία: Πέθανε η Δώρα-Είχε μείνει εγκεφαλικά νεκρή μετά τη γέννα

06 Ιουν 2020 13:04

Πρόσκρουση του πλοίου «Πρέβελης» κατά την πρόσδεσή του στο λιμάνι της Θήρας

06 Ιουν 2020 13:00

Φωτιά ΤΩΡΑ στο Ρέθυμνο εν μέσω θυελλωδών ανέμων

06 Ιουν 2020 12:52

Φλορίντα Πετρουτσέλι: To παιδικό δωμάτιο του γιου τους είναι φανταστικό

06 Ιουν 2020 12:50

Πήρε οδοντόκρεμα και την άπλωσε στο σίδερο - Μόλις δείτε γιατί θα το κάνετε κι εσείς (vid)

06 Ιουν 2020 12:48

Ελένη Ράντου: «Έχω φτάσει να χαστουκίσω κάποιον για σεξουαλική παρενόχληση»

06 Ιουν 2020 12:41

Μικρή Μαντλίν: Ανατροπή-Δεν συνεργάζεται με τις Αρχές ο Γερμανός παιδόφιλος

06 Ιουν 2020 12:40

Ο Ακάρ τον χαβά του: Θέλουμε διάλογο αλλά τα υπερασπιστούμε τα δικαιώματά μας

06 Ιουν 2020 12:35

Έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού: Αυτές οι περιοχές θα... βουλιάξουν σήμερα

06 Ιουν 2020 12:30

Επίθεση με βιτριόλι: Ξανά στο χειρουργείο η Ιωάννα - Τι ερευνά η ΕΛ.ΑΣ.

06 Ιουν 2020 12:27

Οι απίστευτες περιπέτειες του Ιντιάνα Τζόουνς 5, ο κορονοϊός και η πτώση

06 Ιουν 2020 12:17

Η συγκλονιστική φωτογραφία της Vanessa Bryant για την αδικοχαμένη της κόρη

06 Ιουν 2020 12:15

Financial Times: «Αερογέφυρα» τουριστών με την Ελλάδα επιχειρεί η Βρετανία

06 Ιουν 2020 12:08

ΑΕΚ: Σενάρια για παραμονή Αραούχο

06 Ιουν 2020 12:08

Φρίκη: Έσφαξε έγκυο και της πήρε το μωρό από την κοιλιά

06 Ιουν 2020 12:05

Τσιτάχ κυνηγούν μια αντιλόπη! Υπολόγιζαν, όμως, χωρίς τις ύαινες... (video)

06 Ιουν 2020 11:54

Φουλ επίθεση από τον Τσίπρα: Ευθύνη Μητσοτάκη η ύφεση - Τι λέει για Τουρκία