Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 Ρίο: 6η Μέρα των Doodle Fruit Games 2016!

Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 Ρίο: 6η Μέρα των Doodle Fruit Games 2016!

Οι 31οι Ολυμπιακοί Αγώνες που διεξάγονται στο Ρίο ντε Τζανέιρο της Βραζιλίας μονοπωλούν το ενδιαφέρων εκατομμυρίων τηλεθεατών σε όλο τον κόσμο. Η Google, πιστή στην καθημερινή της συνήθεια, αφιερώνει ένα ακόμα Doodle στους Ολυμπιακούς Αγώνες - Δείτε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των Αγώνων.

Αυτό είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα της δημόσιας τηλεόρασης (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2, ΕΡΤ-3) για σήμερα Τετάρτη 10 Αυγούστου.

*Σημειώνεται ότι η διαφορά ώρας της Αθήνας με το Ρίο ντε Τζανέιρο είναι +6 ώρες.

ΤΕΤΑΡΤΗ, 10/8/2016

06:00 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - Προκριματικά (Α) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

07:20 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Αεροβόλο πιστόλι 25μ (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

08:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Αργεντινή - Κροατία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

10:20 (ΕΡΤ-2): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - 10μ (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

11:30 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας

12:25 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί, Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

14:25 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)

14:25 – 16:53 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING

14:25 (ΕΡΤ-2): ΞΙΦΑΣΚΙΑ – Ξίφος Ασκήσεως (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)

15:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Αυστραλία - Ιαπωνία» - (Απευθείας μετάδοση)

16:10 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING

16:10 (ΕΡΤ-2): ΤΖΟΥΝΤΟ - Προκριματικά 67 Kgr (Γ) & 90 Κgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)

16:20 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Ελλάδα - Ουγγαρία» - (Απευθείας μετάδοση)

17:40 (ΕΡΤ-3): ΤΕΝΙΣ - (Απευθείας μετάδοση)

18:50 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α): «Αργεντινή - Ονδούρα» ή «Αλγερία - Πορτογαλία» - (Απευθείας μετάδοση)

19:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικά (Απευθείας μετάδοση)

20:15 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Σερβία - Γαλλία» - (Απευθείας μετάδοση)

20:55 (ΕΡΤ-2): ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ – Προκριματικά

21:00 (ΕΡΤ-1): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Double Trap (A) (Απευθείας μετάδοση)

21:25 (ΕΡΤ-2): ΤΖΟΥΝΤΟ - Προκριματικά 67 Kgr (Γ) & 90 Κgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)

21:55 (ΕΡΤ-1): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Σύνθετο Ατομικό (Α) - (Απευθείας μετάδοση)

22:00 (ΕΡΤ-3): ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ - 69 kg (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)

23:35 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Μαυροβούνιο - Ιταλία» - (Απευθείας μετάδοση)

00:13 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY – Προκριματικά - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

00:45 (ΕΡΤ-3): ΤΕΝΙΣ - (Απευθείας μετάδοση)

01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Αυστραλία – ΗΠΑ» (Απευθείας μετάδοση)

01:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α): «Βραζιλία - Σερβία» - (Απευθείας μετάδοση)

02:50 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α): «Ισπανία - Κροατία» - (Απευθείας μετάδοση)

03:00 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY - Προκριματικά  - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί / Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)

04:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α): «Βενεζουέλα - Κίνα» - (Απευθείας μετάδοση)

05:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - «Βραζιλία - Ιαπωνία» - (Απευθείας μετάδοση)

06:20 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α

07:10 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β