ΠΡΟΣΟΧΗ! Απεργία ΜΜΜ - Στάση εργασίας στο Μετρό: Πότε και ποιες ώρες

Απεργία στα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς: Σε προειδοποιητική…

Αλλάζει ο καιρός από την Κυριακή και... χειμωνιάζει σύντομα (video)

Η ανάλυση του Σάκη Αρναούτογλου... 

Παυλόπουλος: Μόνο μέσα από συνύπαρξη και ευημερία των λαών μπορεί να υπάρξει κοινή δημιουργία

«Η συντήρηση της μνήμης μας, σε ό,τι…

Πάνε για διάλυση Τσίπρας και Καμμένος; Ψηφίστε τώρα

Διαδικτυακή δημοσκόπηση: Ας μιλήσουμε για το τι πιστεύετε…

Μετρητά... τέλος! Τι αλλάζει στις αγορές σας με κάρτα

Μηχανήματα POS θα υποχρεωθούν σύντομα να εγκαταστήσουν…

Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 Ρίο: 14η Μέρα των Doodle Fruit Games 2016!

Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 Ρίο: 14η Μέρα των Doodle Fruit Games 2016!

Οι 31οι Ολυμπιακοί Αγώνες που διεξάγονται στο Ρίο ντε Τζανέιρο της Βραζιλίας διανύουν την 13η μέρα τους και καθηλώνουν εκατομμύρια τηλεθεατές σε όλο τον κόσμο. Η Google, πιστή στην καθημερινή της συνήθεια, αφιερώνει ένα ακόμα Doodle στους Ολυμπιακούς Αγώνες - Δείτε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των Αγώνων.

Αυτό είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα της δημόσιας τηλεόρασης (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2, ΕΡΤ-3) για σήμερα Πέμπτη 18 Αυγούστου.

*Να σημειωθεί ότι η διαφορά ώρας της Αθήνας με το Ρίο ντε Τζανέιρο είναι +6 ώρες.

ΠΕΜΠΤΗ, 18/8/2016

06:10 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Γ) - 1ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
07:20 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - 2ος Προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:20 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - 3ος Προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:50 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - 4ος Προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:20 (ΕΡΤ-2):  ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας
13:20 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:55 (ΕΡΤ-3): ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - Σπρίντ, Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
16:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - 10μ. (Γ) Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
16:30 (ΕΡΤ-3): ΠΑΛΗ – Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
17:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - Θέσεις 5-8 - (Απευθείας μετάδοση)
18:20 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ - ΒΜΧ (Α) - (Απευθείας μετάδοση)
20:30 (ΕΡΤ-2): ΠΥΓΜΑΧΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
20:55 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (QFs & SFs) - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-2): ΠΑΛΗ  - (Απευθείας μετάδοση)
23:00 (ΕΡΤ-3): ΧΟΚΕΪ (Α) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ  - 10 μ. (Γ) Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) - 2ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
01:55 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - Τελικοί 68kgr (Α) – 57kgr (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
03:00 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
03:50 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY (A) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
05:20 (ΕΡΤ-2): ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
05:55 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY (A) - Τελικός (Ζ) - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016  - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β