ΖΩΔΙΑ

Αυτά τα 4 ζώδια εθίζονται εύκολα στο σεξ

Αυτά τα 4 ζώδια εθίζονται εύκολα στο σεξ

Σε κάποια δεν τους το ‘χες...

Το σεξ είναι μια απόλαυση και ξέρουμε όλοι, ασχέτως αν το παραδεχόμαστε ή όχι, ότι είναι απαραίτητο συστατικό για να δημιουργηθεί ένας ισχυρός δεσμός μεταξύ δυο ανθρώπων, αλλά και ωφέλιμο για την σωματική και ψυχική μας υγεία.

Υπάρχουν κάποια ζώδια που το λατρεύουν (θα τα δούμε άλλη στιγμή αυτά) ωστόσο, υπάρχουν και ορισμένα άλλα που δεν καίγονται κιόλας, αν απουσιάζει για λίγο (το τονίζουμε!) από τη ζωή τους. Αν, ωστόσο, ερωτευτούν ή τους τύχει κάποια περιπέτεια, ξυπνά ο... δράκος που κοιμάται μέσα τους και φτάνουν σε βαθμό εθισμού!

Ρίξε μια ματιά για να μάθεις ποια ζώδια πέφτουν... στη μαρμίτα της σεξουαλικής απόλαυσης και δε θέλουν να βγουν με τίποτα!

Διαβάστε περισσότερα στο Astrology.gr

Google News Publisher Ακολούθησε το Newsbomb.gr
στο Google News

Κορονοϊός στη Βραζιλία: Νέο τραγικό ρεκόρ με 1.349 θανάτους σε 24 ώρες

04 Ιουν 2020 05:57

Συνταγή για κέικ μπανάνας διπλά σοκολατένιο - Ιδανικό και για σχολικό κολατσιό

04 Ιουν 2020 05:43

Κορονοϊός στις ΗΠΑ: 919 θάνατοι σε 24 ώρες

04 Ιουν 2020 05:31

Κορονοϊός στο Μεξικό: Θλιβερό ρεκόρ με 1.092 νεκρούς σε 24 ώρες - Πάνω από 100.000 τα κρούσματα

04 Ιουν 2020 05:15

Αθήνα - Πορεία για τον Τζορτζ Φλόιντ: Μολότοφ, χημικά, σπασμένες βιτρίνες και 12 προσαγωγές

04 Ιουν 2020 05:00

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου μετακόμισε με τον Snik - Δείτε τον υπέροχο κήπο τους!

04 Ιουν 2020 04:40

e-ΕΦΚΑ: Αναρτήθηκαν τα ειδοποιητήρια εισφορών Απριλίου - Μέχρι τις 10 Ιουνίου για έκπτωση 25%

04 Ιουν 2020 04:20

ΟΑΕΔ - Κοινωφελής εργασία: Έρχονται 1.000 προσλήψεις στις Μητροπόλεις

04 Ιουν 2020 04:00

Κορονοϊός στη Χιλή: Αυξάνονται τα θύματα - Παρατείνεται για 4η εβδομάδα το lockdown στο Σαντιάγο

04 Ιουν 2020 03:45

GNTM: Η Μαρία η αγρότισσα ντύθηκε νυφούλα και ο γαμπρός είναι... λεβέντης!

04 Ιουν 2020 03:30

H νέα σειρά που θα ταράξει τα νερά!

04 Ιουν 2020 03:20

Φανταστικές ιδέες για να αξιοποιήσετε τα επιτραπέζια παιχνίδια των παιδιών (vid)

04 Ιουν 2020 03:08

Τζορτζ Φλόιντ - Τραμπ: Δεν πιστεύω ότι θα χρειαστεί ο στρατός για την καταστολή των διαδηλώσεων

04 Ιουν 2020 03:00

ΟΠΕΚΕΠΕ: Πληρωμές ύψους 2,6 εκατ. ευρώ σε εκατοντάδες δικαιούχους (pics)

04 Ιουν 2020 02:50

Τρομακτική: Δεν θα πιστεύεις πόσα κιλά ζυγίζει αυτή η μπριζόλα!

04 Ιουν 2020 02:35

Δήμητρα Ματσούκα: Οι βουτιές στη Βουλιαγμένη και το σέξι μαγιό! (Photos)

04 Ιουν 2020 02:20

Συνεχίζεται η δυναμική άνοδος στη Wall Street - Κέρδη για το πετρέλαιο

04 Ιουν 2020 02:15

Βουλή: Υπερψηφίστηκε το αγροτικό νομοσχέδιο

04 Ιουν 2020 02:00

Μεγαλώνοντας παιδιά που είναι ενάντια στον ρατσισμό (vids)

04 Ιουν 2020 01:45

Έφτιαξαν όχημα με δικό του... πιάνο!

04 Ιουν 2020 01:30

Γερμανία: Η Μέρκελ ανακοίνωσε πακέτο στήριξης 130 δισ. για την οικονομία

04 Ιουν 2020 01:15

Κορονοϊός - Γιατρός του Λευκού Οίκου: Δεν υπήρξε παρενέργεια από την υδροξυχλωροκίνη στον Τραμπ

04 Ιουν 2020 01:00

Τζορτζ Φλόιντ: Άλλαξε το κατηγορητήριο για τον Σόβιν - Εντάλματα σύλληψης για τους αστυνομικούς

04 Ιουν 2020 00:45

Έξι ερωτήσεις για την ανάρρωση μετά τον τοκετό και οι απαντήσεις τους

04 Ιουν 2020 00:40

Αρτηριακή πίεση στα 30-40: Οι τιμές που προβλέπουν τον καρδιαγγειακό κίνδυνο (έρευνα)

04 Ιουν 2020 00:30

Προσοχή: Ποιοι άντρες είναι περίεργοι με τον ύπνο;

04 Ιουν 2020 00:25

Σήμερα 04/06: Άκου και την άλλη πλευρά

04 Ιουν 2020 00:10

Σαν σήμερα το 2007 «έφυγε» ο ηθοποιός και κωμικός Σωτήρης Μουστάκας

04 Ιουν 2020 00:00

Τουρκικά ΜΜΕ: Άρχισαν και πάλι οι μεταναστευτικές ροές στον Έβρο - Κινητικότητα στην Αδριανούπολη

03 Ιουν 2020 23:50

Λίβερπουλ: Πώς είναι η ατμόσφαιρα στη φανατική Θύρα!

03 Ιουν 2020 23:50

Ολλανδία: Χαλαρώνει τις προειδοποιήσεις για τουριστικά ταξίδια στην Ευρώπη

03 Ιουν 2020 23:45

Κορονοϊός: 382.016 νεκροί και πάνω από 6,4 εκατ. κρούσματα σε όλο τον κόσμο

03 Ιουν 2020 23:41

Θυμάστε τον Πρόδρομο του Big Brother - Δείτε πώς είναι σήμερα (pics)

03 Ιουν 2020 23:39

Επίδομα παιδιού: Πότε επαναλειτουργεί η πλατφόρμα του ΟΠΕΚΑ για υποβολή αιτήσεων

03 Ιουν 2020 23:35

Μεγάλη προσοχή! Αυτή η εικόνα μπορεί να «μπλοκάρει» το κινητό σας

03 Ιουν 2020 23:34

Σταϊκούρας: Πιθανή νέα έκδοση ομολόγου το προσεχές δίμηνο

03 Ιουν 2020 23:30

Ξύπνησε και πήγε να πιει καφέ: Αυτό που είδε θα της μείνει αξέχαστο (pics)

03 Ιουν 2020 23:25

Μικρή Μαντλίν: Ραγδαίες εξελίξεις - Γερμανός παιδόφιλος πίσω από την εξαφάνισή της;

03 Ιουν 2020 23:25

Qatar Airways: Ανακοίνωση για τα 12 κρούσματα κορονοϊού που ήρθαν Ελλάδα

03 Ιουν 2020 23:24

Επίθεση με βιτριόλι: Αποκαλύφθηκε το «μυστικό» της μαυροντυμένης (vid)

03 Ιουν 2020 23:22

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

DPG NETWORK

Η ημερήσια ενημέρωσή σου

NEWSBOMB NEWSLETTER

Gossip-tv.gr Onsports.gr Queen.gr Astrology.gr Mothersblog.gr Onmed.gr Leoforos.gr Ratpack.gr i-Ellada.gr