Μεγάλη καραμπόλα στην Πειραιώς: Δείτε εικόνες από το σημείο (pics)

Σάλος από την αποκάλυψη του Newsbomb.gr: Ερώτηση Μανιάτη στον Τσίπρα

Κίτρινα γιλέκα: Τηλεοπτικό διάγγελμα Μακρόν

Ρίβερ-Μπόκα 3-1: Επικοί "εκατομμυριούχοι"! (photos)

Η Ρίβερ Πλέιτ επικράτησε της Μπόκα Τζούνιορς…

Τζακ ποτ στο Τζόκερ: Το αστρονομικό ποσό που θα μοιράσει την Πέμπτη (13/12)

Κλήρωση Τζόκερ: Τζακ ποτ σημειώθηκε στην αποψινή…

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός LIVE: Ο τελικός των τελικών στο ΟΑΚΑ

Παναθηναϊκός Superfoods - Ολυμπιακός: Σε εξέλιξη βρίσκεται ο πέμπτος και τελευταίος αγώνας της σειράς των τελικών της Basket League, με τους δύο «αιώνιους» να έχουν να ριχτεί στη μάχη για τον τίτλο!

Ο τελικός των τελικών στο ΟΑΚΑ. Ο Παναθηναϊκός Superfoods υποδέχεται τον Ολυμπιακό κι ο νικητής κατακτά το πρωτάθλημα.

Στο ημίχρονο ο Ολυμπιακός βρίσκεται μπροστά στο σκορ με 35 - 31. Υπενθυμίζεται ότι το πρώτο δεκάλεπτο έληξε 15 -14 υπέρ των ερυθρόλευκων.

4480647

Οι «πράσινοι» θέλουν να κάνουν το 3-2 για να πάρουν τον τίτλο και να τον αφιερώσουν στη μνήμη του Παύλου Γιαννακόπουλου. Στην προσπάθειά τους αυτή, θα έχουν συμπαραστάτες και 18.000 οπαδούς τους, αφού το παιχνίδι είναι sold out και το ΟΑΚΑ θα... βράζει.

To Leoforos.gr είναι στο ΟΑΚΑ και μεταφέρει λεπτό προς λεπτό όσα γίνονται πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το τέλος του πέμπτου τελικού της Basket League.