Super League: Το χειρότερο ξεκίνημα του Παναθηναϊκού – Highlights, βαθμολογία και πρόγραμμα

Ο Βόλος σόκαρε τον Παναθηναϊκό και με γκολ στο 92ο λεπτό έφυγε με βαθμό από το ΟΑΚΑ, αναγκάζοντας τους «πράσινους» στη χειρότερη εκκίνηση της ιστορίας τους στη Super League.

Στο ντεμπούτο του Λάζλο Μπόλονι στον πάγκο και στην πρώτη παρουσία του Μαουρίσιο, το «τριφύλλι» δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη που κρατούσε μέχρι το 92ο λεπτό! Οι «πράσινοι» προηγήθηκαν με τον Καρλίτος στο 56ο λεπτό, αλλά είδαν ο Μπαρτόλο στο φινάλε έφερε το σοκ!

Μάλιστα, αυτή είναι η χειρότερη εκκίνηση του Παναθηναϊκού στο ελληνικό πρωτάθλημα, καθώς ποτέ στο παρελθόν δεν είχε νίκη μετά από πέντε αγώνες! Φέτος μετράει τρεις ισοπαλίες και δύο ήττες.

Το πρόγραμμα της Κυριακής περιλαμβάνει τρεις αναμετρήσεις, με τη δύσκολη έξοδο της ΑΕΚ στα Γιάννινα να ξεχωρίζει. Επίσης, θα διεξαχθούν τα ματς Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ (16:00) και Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Λαμία (18:15).

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Newsbomb.gr

Παναθηναϊκός-Βόλος 1-1: «Κηδεία» με Μπαρτόλο στο 92! (videos+photos)