Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 Ρίο: 11η Μέρα των Doodle Fruit Games 2016!

Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 Ρίο: 11η Μέρα των Doodle Fruit Games 2016!

Εκατομμύρια τηλεθεατών συντονίζονται καθημερινά για να παρακολουθήσουν τους καλύτερους αθλητές στον κόσμο να «παλεύουν» για ένα μετάλλιο στους 31ους Ολυμπιακούς ΑγώνεςΗ Google, πιστή στην καθημερινή της συνήθεια, αφιερώνει ένα ακόμα Doodle στους Ολυμπιακούς Αγώνες - Δείτε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των Αγώνων.

Αυτό είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα της δημόσιας τηλεόρασης (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2, ΕΡΤ-3) για σήμερα Δευτέρα 15 Αυγούστου.

*Σημειώνεται ότι η διαφορά ώρας της Αθήνας με το Ρίο ντε Τζανέιρο είναι +6 ώρες.

ΔΕΥΤΕΡΑ, 15/8/2016

06:30 (ΕΡΤ-2): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Τελικοί οργάνων - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:30 (ΕΡΤ-2): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ  - 3μ. (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:40 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «ΗΠΑ – Γαλλία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11:30 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας
12:30 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-2): ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
15:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Αργεντινή - Αίγυπτος» - (Απευθείας μετάδοση)
17:00 – 19:18 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
17:00 (ΕΡΤ-2): ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ντουέτο Τεχνικό - (Απευθείας μετάδοση)
17:15 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
17:35 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «ΗΠΑ - Μεξικό» - (Απευθείας μετάδοση)
19:20 (ΕΡΤ-2): ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - Σπρίντ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
19:20 (ΕΡΤ-3): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ - (Απευθείας μετάδοση)
19:50 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
20:10 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Γ) - 1ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
20:15 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Νιγηρία - Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)
21:30 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Γ) - 2ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
23:00 (ΕΡΤ-3): ΠΥΓΜΑΧΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
23:05 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Πολωνία - Κούβα» - (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-1): ΠΑΛΗ (Γ) - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Ισπανία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
01:30 (ΕΡΤ-3): ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ - 2ος Ημιτελικός (Α) Ομαδικό - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
02:50 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Γ) - 3ος Προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Λιθουανία - Κροατία» - (Απευθείας μετάδοση)
04:35 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Βραζιλία - Γαλλία» - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016  - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β