Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 Ρίο: 8η Μέρα των Doodle Fruit Games 2016!

Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 Ρίο: 8η Μέρα των Doodle Fruit Games 2016!

Η Google, αφιερώνει ένα ακόμα Doodle στους 31ους Ολυμπιακούς Αγώνες που βρίσκονται σε πλήρη εξέλιξη και διεξάγονται στο Ρίο ντε Τζανέιρο της Βραζιλίας - Δείτε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των Αγώνων.

Αυτό είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα της δημόσιας τηλεόρασης (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2, ΕΡΤ-3) για σήμερα Παρασκευή 12 Αυγούστου.

*Να σημειωθεί ότι η διαφορά ώρας της Αθήνας με το Ρίο ντε Τζανέιρο είναι +6 ώρες.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 12/8/2016

09:40 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α): «Λιθουανία - Αργεντινή» -  (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11:30 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας
12:30 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί, Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
14:30 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Ουγγαρία - Ιαπωνία» - (Απευθείας μετάδοση)
15:30 (ΕΡΤ-1): ΣΤΙΒΟΣ – Πρωϊνά Αγωνίσματα (Απευθείας μετάδοση) 
16:20 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Κροατία - Ιταλία» - (Απευθείας μετάδοση)
17:40 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «ΗΠΑ - Μαυροβούνιο» - (Απευθείας μετάδοση)
17:50 - 21.23 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
17:50 (ΕΡΤ-2): ΤΕΝΙΣ – Ημιτελικοί (A) - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικοί - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Γ) - Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
20:25 (ΕΡΤ-1): ΣΤΙΒΟΣ - 20 km βάδην Ανδρών (Απευθείας μετάδοση)
21:00 (ΕΡΤ-3): ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
21.23 (ΕΡΤ-2): ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-1): ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
22:10 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Γ): «Ρουμανία - Ισπανία» - (Απευθείας μετάδοση)
23:00 (ΕΡΤ-3): ΠΥΓΜΑΧΙΑ - Προκριματικοί - (Απευθείας μετάδοση)
23:50 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α): «ΗΠΑ – Σερβία» - (Απευθείας μετάδοση)
01:10 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY (Μ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
01:30 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Ελλάδα - Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)
02:10 (ΕΡΤ-1): ΣΤΙΒΟΣ - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Ισπανία - Γαλλία» - (Απευθείας μετάδοση)
03:00 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - 50μ. Καραμπίνα Πρηνιδόν - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί, Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Γαλλία - Βενεζουέλα» - (Απευθείας μετάδοση)
05:30 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - (Απευθείας μετάδοση)
05:30 (ΕΡΤ-1): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Σκιτ (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016  - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β