ΚΟΣΜΟΣ

Μεξικό: Αυτοπυροβολήθηκε βγάζοντας selfie! (photos)

Μεξικό: Αυτοπυροβολήθηκε βγάζοντας selfie! (photos)

Τραγικό θάνατο, πυροβολώντας τον εαυτό του στο κεφάλι, την ώρα που πόζαρε με γεμάτο όπλο, βρήκε ένας Μεξικανός, ο οποίος είχε εμμονή με τις selfies.

Η ακόρεστη επιθυμία του 21χρονου Oscar Otero Aguilar να προσθέσει όλο και πιο εντυπωσιακές φωτογραφίες selfie στη συλλογή του προκειμένου να τις ανεβάζει στα social media, αποδείχθηκε μοιραία, καθώς αυτοπυροβολήθηκε!

«Άκουσα έναν πυροβολισμό και στη συνέχεια κάποιον να ουρλιάζει. Κάλεσα την αστυνομία αμέσως και όταν έφτασαν διαπίστωσαν ότι ήταν ακόμα ζωντανός», ανέφερε γείτονας του νεαρού κτηνίατρου.

Ο Αγκιλάρ, ο οποίος είχε δανειστεί το όπλο, υπέκυψε στο σοβαρό τραύμα του μέσα στο ασθενοφόρο, ενώ - σύμφωνα με τις Αρχές - δεν υπάρχει καμία αμφιβολία ότι πρόκειται για ατύχημα.

Διαβάστε ακόμα:

Βρετανία: Δοκίμαζε πανάκριβο ρολόι και… εξαφανίστηκε! (video)

Κίνα: Πετάει φωτιές με τη δύναμη του μυαλού και… πριονίδια! (video)

Ινδία: Την «ξόρκιζε» βιάζοντάς της και του τα... έκοψε!

Βρετανός κατασκεύασε δρόμο και έβαλε και διόδια! (video+photos)

Βρετανία: DJ θα αποκτήσει… οικογένεια γεμάτη τατουάζ! (photos)

Τέξας: Οπλισμένη 90χρονη απειλούσε ομάδα SWAT για 4 ώρες! (vid+phs)

Βιέννη: Υαλοκαθαριστές αιωρούνταν σε ουρανοξύστη! (photos)

Ινδή άρχισε να μιλά διάλεκτο που δε γνώριζε

Google News Publisher Ακολούθησε το Newsbomb.gr
στο Google News

ΟΠΕΚΕΠΕ: Πληρωμές ύψους 2,6 εκατ. ευρώ σε εκατοντάδες δικαιούχους (pics)

04 Ιουν 2020 02:50

Τρομακτική: Δεν θα πιστεύεις πόσα κιλά ζυγίζει αυτή η μπριζόλα!

04 Ιουν 2020 02:35

Δήμητρα Ματσούκα: Οι βουτιές στη Βουλιαγμένη και το σέξι μαγιό! (Photos)

04 Ιουν 2020 02:20

Συνεχίζεται η δυναμική άνοδος στη Wall Street - Κέρδη για το πετρέλαιο

04 Ιουν 2020 02:15

Βουλή: Υπερψηφίστηκε το αγροτικό νομοσχέδιο

04 Ιουν 2020 02:00

Μεγαλώνοντας παιδιά που είναι ενάντια στον ρατσισμό (vids)

04 Ιουν 2020 01:45

Έφτιαξαν όχημα με δικό του... πιάνο!

04 Ιουν 2020 01:30

Γερμανία: Η Μέρκελ ανακοίνωσε πακέτο στήριξης 130 δισ. για την οικονομία

04 Ιουν 2020 01:15

Κορονοϊός - Γιατρός του Λευκού Οίκου: Δεν υπήρξε παρενέργεια από την υδροξυχλωροκίνη στον Τραμπ

04 Ιουν 2020 01:00

Τζορτζ Φλόιντ: Άλλαξε το κατηγορητήριο για τον Σόβιν - Εντάλματα σύλληψης για τους αστυνομικούς

04 Ιουν 2020 00:45

Έξι ερωτήσεις για την ανάρρωση μετά τον τοκετό και οι απαντήσεις τους

04 Ιουν 2020 00:40

Αρτηριακή πίεση στα 30-40: Οι τιμές που προβλέπουν τον καρδιαγγειακό κίνδυνο (έρευνα)

04 Ιουν 2020 00:30

Προσοχή: Ποιοι άντρες είναι περίεργοι με τον ύπνο;

04 Ιουν 2020 00:25

Σήμερα 04/06: Άκου και την άλλη πλευρά

04 Ιουν 2020 00:10

Σαν σήμερα το 2007 «έφυγε» ο ηθοποιός και κωμικός Σωτήρης Μουστάκας

04 Ιουν 2020 00:00

Τουρκικά ΜΜΕ: Άρχισαν και πάλι οι μεταναστευτικές ροές στον Έβρο - Κινητικότητα στην Αδριανούπολη

03 Ιουν 2020 23:50

Λίβερπουλ: Πώς είναι η ατμόσφαιρα στη φανατική Θύρα!

03 Ιουν 2020 23:50

Ολλανδία: Χαλαρώνει τις προειδοποιήσεις για τουριστικά ταξίδια στην Ευρώπη

03 Ιουν 2020 23:45

Κορονοϊός: 382.016 νεκροί και πάνω από 6,4 εκατ. κρούσματα σε όλο τον κόσμο

03 Ιουν 2020 23:41

Θυμάστε τον Πρόδρομο του Big Brother - Δείτε πώς είναι σήμερα (pics)

03 Ιουν 2020 23:39

Επίδομα παιδιού: Πότε επαναλειτουργεί η πλατφόρμα του ΟΠΕΚΑ για υποβολή αιτήσεων

03 Ιουν 2020 23:35

Μεγάλη προσοχή! Αυτή η εικόνα μπορεί να «μπλοκάρει» το κινητό σας

03 Ιουν 2020 23:34

Σταϊκούρας: Πιθανή νέα έκδοση ομολόγου το προσεχές δίμηνο

03 Ιουν 2020 23:30

Ξύπνησε και πήγε να πιει καφέ: Αυτό που είδε θα της μείνει αξέχαστο (pics)

03 Ιουν 2020 23:25

Μικρή Μαντλίν: Ραγδαίες εξελίξεις - Γερμανός παιδόφιλος πίσω από την εξαφάνισή της;

03 Ιουν 2020 23:25

Qatar Airways: Ανακοίνωση για τα 12 κρούσματα κορονοϊού που ήρθαν Ελλάδα

03 Ιουν 2020 23:24

Επίθεση με βιτριόλι: Αποκαλύφθηκε το «μυστικό» της μαυροντυμένης (vid)

03 Ιουν 2020 23:22

Οι νέοι κανόνες λειτουργίας σε μπαρ, εσωτερικούς χώρους και γυμναστήρια

03 Ιουν 2020 23:18

MyKEP: Απλούστευση έκδοσης πιστοποιητικών από δημοτολόγια και ληξιαρχεία

03 Ιουν 2020 23:15

Σάλος: Πορνοστάρ κατηγορείται ότι σκότωσε φωτογράφο με «δηλητήριο βατράχου»

03 Ιουν 2020 23:15

MasterChef: Ένα επεισόδιο γεμάτο ένταση, ουρλιαχτά, μπινελίκια και... μπιπ!

03 Ιουν 2020 23:12

Νιώθεις συνέχεια κουρασμένος; Να τι πρέπει να κάνεις

03 Ιουν 2020 23:05

Παναθηναϊκός: Οικονομικό και πρωταγωνιστικός ρόλος για Αϊτόρ

03 Ιουν 2020 23:03

Πώς είναι τα κολπικά υγρά στις γόνιμες ημέρες; (vid)

03 Ιουν 2020 23:02

Ψήφισε και πες μας: Με ποιο ζώδιο θα κάνεις απίστευτες τρέλες μέχρι τα βαθιά γεράματα;

03 Ιουν 2020 23:00

Ηλεία: Συγκλονίζει ο πατέρας της 27χρονης που έπεσε σε κώμα μετά τη γέννα

03 Ιουν 2020 22:56

Ζωνιανά: Στόματα ερμητικά κλειστά, εξαφανισμένοι κάλυκες, καταιγισμός πυρών

03 Ιουν 2020 22:55

Φυλακές Χαλκίδας: Επ' αυτοφώρω με κινητά και χάπια πιάστηκε σωφρονιστικός υπάλληλος

03 Ιουν 2020 22:49

Διπλωματική ρελάνς της Ελλάδας για καθορισμό ΑΟΖ-Οι συμμαχίες και οι επαφές

03 Ιουν 2020 22:35

Μεταβολικό σύνδρομο: Τι περιλαμβάνει η διατροφή για τη μείωση του κινδύνου (έρευνα)

03 Ιουν 2020 22:35

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

DPG NETWORK

Η ημερήσια ενημέρωσή σου

NEWSBOMB NEWSLETTER

Gossip-tv.gr Onsports.gr Queen.gr Astrology.gr Mothersblog.gr Onmed.gr Leoforos.gr Ratpack.gr i-Ellada.gr