Super League, Λαμία – ΟΦΗ 1-4: Εντυπωσιακοί Κρητικοί, «βούλιαξαν» τους γηπεδούχους

Super League Σούπερ Λιγκ
Intime News

Super League: Ο ΟΦΗ ήταν εντυπωσιακός κι επικράτησε 4-1 στη Λαμία, η οποία βλέπει το έργο της για παραμονή να δυσκολεύει.

Οι παίκτες του Νταμπράουσκας επιβεβαίωσαν την αγωνιστική τους άνοδο κι έκαναν εντυπωσιακό πέρασμα από την πρωτεύουσα της Φθιώτιδας.

Οι φιλοξενούμενοι «καθάρισαν» από το πρώτο ημίχρονο, όπου προηγήθηκαν με 2-0, βρίσκοντας το πρώτο γκολ μόλις στο 8ο λεπτό.

Ο ΟΦΗ απέχει, πλέον, οκτώ βαθμούς από την πρώτη εξάδα, ενώ η Λαμία παραμένει στον «πάτο» της βαθμολογίας.