MEDIA

Μοντέλο από το ελληνικό GNTM σε σειρά του Netflix – Δείτε ποια είναι (pics)

Μοντέλο από το ελληνικό GNTM σε σειρά του Netflix – Δείτε ποια είναι (pics)

Η μεσογειακή ομορφιά της άνοιξε την… πόρτα του Netflix!

Το όμορφο κορίτσι με καταγωγή από τη Ζάκυνθο δέκα χρόνια (2009 – 2010) μετά τη συμμετοχή της στο ριάλιτι μόδας Next Top Model βρίσκεται στην Αμερική και έχει καταφέρει να χτίσει με επιτυχία μια καριέρα στην υποκριτική και μάλιστα να πρωταγωνιστεί σε σειρά του Netflix!

Ο λόγος για την Ντέλια Αγαλιανού η οποία έχει καταφέρει να παίζει σε μια γνωστή σειρά του Netflix, το «El dragon».

Δείτε την gallery:

Τα τελευταία χρόνια η Ντέλια Αγαλιανού ζει και εργάζεται στο Μεξικό ενώ σε παλαιότερη συνέντευξή της στο Down Town δήλωνε: «Όταν ήμουν στο Next Top Model ούτε καν το φανταζόμουν ότι θα άλλαζε έτσι η ζωή μου. Ήξερα ότι θα γίνω ηθοποιός κάποια στιγμή στη ζωή μου, δεν το περίμενα ότι θα έφτανα έως εδώ -και ότι θα μιλούσα ισπανικά καλύτερα από ελληνικά. Δεν φανταζόμουν ότι θα μιλάω πέντε γλώσσες κι ότι θα είχα τέσσερα πτυχία στα 25 μου».

Κάπως έτσι λοιπόν άρχισε η πορεία της στον χώρο της υποκριτικής.

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Newsbomb.gr.

Διαβάστε επίσης:

Κορονοϊός: 148 θάνατοι στην Ελλάδα - 15 νέα κρούσματα - 2.678 στο σύνολο

Google News Publisher Ακολούθησε το Newsbomb.gr
στο Google News

Κατασκευάζεται το «Εθνικό Μνημείο στην Ελευθερία και Ενότητα» στο Βερολίνο

06 Ιουν 2020 14:24

ΣΥΡΙΖΑ: Έκανε φιέστα ο κ. Μητσοτάκης με κλεμμένη καμπάνια; Ναι ή όχι;

06 Ιουν 2020 14:24

Αγνοούμενος ναυαγοσώστης: Η εικόνα που σόκαρε τη σύντροφό του (vid)

06 Ιουν 2020 14:20

Διάσημοι στη λίστα με τα περισσότερα κέρδη

06 Ιουν 2020 14:20

Παύλος Γιαννακόπουλος: Αυθεντικός Σπαρτιάτης, πρότυπο Έλληνα! (video)

06 Ιουν 2020 14:08

Απίστευτο βίντεο: Η θάλασσα «καταπίνει» ολόκληρο χωριό σε 20 δευτερόλεπτα!

06 Ιουν 2020 14:06

ΣΕΤΕ: Κατηγορηματική διάψευση για τα περί απευθείας ανάθεσης από τον ΕΟΤ

06 Ιουν 2020 14:05

Κορονοϊός: Προειδοποίηση-σοκ για νέα πανδημία από τη χαλάρωση των μέτρων

06 Ιουν 2020 14:03

ΑΕΚ: Ξαφνικό θέμα με Βράνιες - Ο ρόλος της Άντερλεχτ

06 Ιουν 2020 14:02

Αυτός ο άντρας δε σου αξίζει, σύμφωνα με το ζώδιό σου!

06 Ιουν 2020 14:00

Ποια είναι τα ηλεκτρικά αυτοκίνητα που είναι ήδη διαθέσιμα στην Ελλάδα και πόσο κοστίζουν;

06 Ιουν 2020 13:55

Gov.gr: Ερχονται ψηφιακές άδειες γάμου και βάφτισης

06 Ιουν 2020 13:52

Ειδυλλιακό τριήμερο στην Μύκονο - Χεράκι - χεράκι στα σοκάκια! (Pics-Vid)

06 Ιουν 2020 13:42

Χανιά: Φρικτό τροχαίο - Χαροπαλεύει 60χρονος (pics)

06 Ιουν 2020 13:40

Τριήμερο Αγίου Πνεύματος: Συνεχίζεται η έξοδος-Αυξημένη κίνηση στις Αφίδνες

06 Ιουν 2020 13:38

Μπήκε σε φαστφουντάδικο να παραγγείλει - Αηδίασε μ' αυτό που είδε στην κουζίνα (vid)

06 Ιουν 2020 13:36

Αρκούδα κάνει την... ανάγκη της πάνω σε άλλη αρκούδα χωρίς τύψεις! (video)

06 Ιουν 2020 13:30

5 celebrities σου δείχνουν πώς να φορέσεις τα πιο hot καλοκαιρινά κραγιόν

06 Ιουν 2020 13:30

Oταν σε λένε Kατερίνα Nοτοπούλου αλλά δεν είσαι πρώην υπουργός του ΣYPIZA!

06 Ιουν 2020 13:29

Ομάδα έδιωξε πρώην του Ολυμπιακού λόγω ρατσιστικών σχολίων

06 Ιουν 2020 13:22

Δείτε το τεστ του Αλτσχάιμερ με το φυστικοβούτυρο (βίντεο)

06 Ιουν 2020 13:20

Δολοφονία Τζορτζ Φλόιντ: 11η νύχτα διαδηλώσεων - Μαζικές συγκεντρώσεις σήμερα

06 Ιουν 2020 13:15

Ποια χώρα έχει το πιο ισχυρό διαβατήριο; Ποια η θέση της Ελλάδας

06 Ιουν 2020 13:10

Θρήνος στην Ηλεία: Πέθανε η Δώρα-Είχε μείνει εγκεφαλικά νεκρή μετά τη γέννα

06 Ιουν 2020 13:04

Πρόσκρουση του πλοίου «Πρέβελης» κατά την πρόσδεσή του στο λιμάνι της Θήρας

06 Ιουν 2020 13:00

Φωτιά ΤΩΡΑ στο Ρέθυμνο εν μέσω θυελλωδών ανέμων

06 Ιουν 2020 12:52

Φλορίντα Πετρουτσέλι: To παιδικό δωμάτιο του γιου τους είναι φανταστικό

06 Ιουν 2020 12:50

Πήρε οδοντόκρεμα και την άπλωσε στο σίδερο - Μόλις δείτε γιατί θα το κάνετε κι εσείς (vid)

06 Ιουν 2020 12:48

Ελένη Ράντου: «Έχω φτάσει να χαστουκίσω κάποιον για σεξουαλική παρενόχληση»

06 Ιουν 2020 12:41

Μικρή Μαντλίν: Ανατροπή-Δεν συνεργάζεται με τις Αρχές ο Γερμανός παιδόφιλος

06 Ιουν 2020 12:40

Ο Ακάρ τον χαβά του: Θέλουμε διάλογο αλλά τα υπερασπιστούμε τα δικαιώματά μας

06 Ιουν 2020 12:35

Έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού: Αυτές οι περιοχές θα... βουλιάξουν σήμερα

06 Ιουν 2020 12:30

Επίθεση με βιτριόλι: Ξανά στο χειρουργείο η Ιωάννα - Τι ερευνά η ΕΛ.ΑΣ.

06 Ιουν 2020 12:27

Οι απίστευτες περιπέτειες του Ιντιάνα Τζόουνς 5, ο κορονοϊός και η πτώση

06 Ιουν 2020 12:17

Η συγκλονιστική φωτογραφία της Vanessa Bryant για την αδικοχαμένη της κόρη

06 Ιουν 2020 12:15

Financial Times: «Αερογέφυρα» τουριστών με την Ελλάδα επιχειρεί η Βρετανία

06 Ιουν 2020 12:08

ΑΕΚ: Σενάρια για παραμονή Αραούχο

06 Ιουν 2020 12:08

Φρίκη: Έσφαξε έγκυο και της πήρε το μωρό από την κοιλιά

06 Ιουν 2020 12:05

Τσιτάχ κυνηγούν μια αντιλόπη! Υπολόγιζαν, όμως, χωρίς τις ύαινες... (video)

06 Ιουν 2020 11:54

Φουλ επίθεση από τον Τσίπρα: Ευθύνη Μητσοτάκη η ύφεση - Τι λέει για Τουρκία