Premier League – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Λύτρωση στο 93' με Ράσφορντ! - Δείτε το γκολ (video)

Premier League: Ένα γκολ του Μάρκους Ράσφορντ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων έδωσε τη νίκη (1-0) στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ κόντρα στη Γουλβς.

Η τύχη χαμογέλασε στους «κόκκινους διαβόλους» στο τελευταίο τους παιχνίδι για το 2020, καθώς μια κόντρα μετά το σουτ του Άγγλου επιθετικού έφτανε για να λυγίσει τους «λύκους».

Μάλιστα, αυτό συνέβη στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ να παίρνει ένα πολύτιμο «τρίποντο», το οποίο την φέρνει στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας στο -2 από την πρωτοπόρο Λίβερπουλ.

Οι παίκτες του Σόλσκιερ είχαν την πρωτοβουλία, ωστόσο η Γουλβς στάθηκε εξαιρετικά στο ματς κι όλα έδειχναν ότι θα φύγει με βαθμό από το «Old Trafford», ωστόσο την τελευταία λέξη την είπε ο Ράσφορντ.