Super League: Τα έδωσαν όλα, παρέμειναν χωρίς νίκη Λεβαδειακός και Αστέρας Τρίπολης

Super League Σούπερ Λιγκ

Super League: Λεβαδειακός και Αστέρας Τρίπολης έδωσαν μεγάλη μάχη, αλλά παρέμειναν στο 1-1 και χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα.

Η ομάδα της Λιβαδειάς, μετά από τέσσερα εκτός έδρας ματς, έδωσε το πρώτο στο «σπίτι» της, ωστόσο δεν μπόρεσε ούτε τώρα να πάρει το πρώτο της «τρίποντο».

Μολονότι, προηγήθηκε με γκολ του Λιάγκα στο 48ο λεπτό, ο Αστέρας Τρίπολης βρήκε απάντηση με τον Καστάνο, λίγα λεπτά αργότερα. Βέβαια, ούτε οι φιλοξενούμενοι έμειναν ικανοποιημένοι από το αποτέλεσμα, καθώς παραμένουν κι αυτοί δίχως νίκη.