Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ: Τα highlights της «τεσσάρας» του «Δικεφάλου» στο Φάληρο

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός Super League

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ: Δείτε τα highlights της εντυπωσιακής νίκης του «Δικεφάλου του Βορρά» στο ντέρμπι της 10ης αγωνιστικής στη Super League.

Ο ΠΑΟΚ έπαιξε απολαυστικό ποδόσφαιρο κι έδειξε ότι κανείς δεν μπορεί να τον ξεγράψει στην κούρσα του τίτλου!

Μετά την τραγική εμφάνιση κόντρα στην ΑΕΚ στην «OPAP Arena», οι παίκτες του Ραζβάν Λουτσέσκου έβγαλαν αντίδραση (αν κι αυτή η λέξη δεν αρέσει στον Ρουμάνο) και πήραν ένα μεγάλο «διπλό» στο «Γ. Καραϊσκάκης».

Οι φιλοξενούμενοι ήταν ανώτεροι, έφταναν με μεγαλύτεροι ευκολία στην αντίπαλη περιοχή και κυριάρχησαν στο δεύτερο ημίχρονο, με αποτέλεσμα να προηγηθούν με 4-0 στο 78ο λεπτό! Το μόνο που κατάφερε ο Ολυμπιακός, ήταν να μειώσει με τα γκολ των Φορτούνη και Μασούρα.