ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΜΕΣΩΣ Ο,ΤΙ ΣΚΑΕΙ

Europa Conference League: Τρομακτική στιγμή στο Ρεν – Λέστερ – Κατέρρευσε το κάγκελο στις εξέδρες

Newsbomb

Europa Conference League: Τρομακτική στιγμή στην αναμέτρηση της Ρεν με τη Λέστερ, η οποία ευτυχώς δεν είχε δυσάρεστα αποτελέσματα.

Η γαλλική ομάδα σκόραρε μόλις στο 8ο λεπτό κι έκανε το πρώτο βήμα, για να ανατρέψει την ήττα με 2-0 στο πρώτο παιχνίδι.

Το γρήγορο τέρμα της Ρεν προκάλεσε «έκρηξη» ενθουσιασμού στις εξέδρες του «Roazhon Park». Οι οπαδοί της πανηγύρισαν σαν τρελοί το 1-0, με αποτέλεσμα το προστατευτικό κάγκελο να μην αντέξει και να καταρρεύσει, παρασύροντας δεκάδες άτομα.

Ήταν χωρίς αμφιβολία μια τρομακτική στιγμή, η οποία ευτυχώς δεν είχε άσχημες συνέπειες, καθώς σύμφωνα με όσα γίνονται γνωστά δεν υπάρχουν τραυματισμοί. Το ματς σταμάτησε για λίγα λεπτά, αλλά στη συνέχεια συνεχίστηκε κανονικά.