«Τρελάθηκε» με Παναθηναϊκό AKTOR ο Μικρούτσικος: «Το πήραμε το 7ο! – Πάω Ομόνοια να πανηγυρίσω»
Ήταν στο πλατό του TV Queen, αλλά το μυαλό του ήταν στο Βερολίνο.
![«Τρελάθηκε» με Παναθηναϊκό AKTOR ο Μικρούτσικος: «Το πήραμε το 7ο! – Πάω Ομόνοια να πανηγυρίσω»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2024/05/26/mikroutsikos-pao.jpg?t=dW4ilW3mjg7c6Kvtg1ccjg)
Σε δεύτερη μοίρα πέρασε για τον Ανδρέα Μικρούτσικο το TV Queen.
Ο γνωστός για τα Παναθηναϊκά του αισθήματα παρουσιαστής, είχε το μυαλό του στον μεγάλο τελικό της Euroleague.
Αρχικά, ο Ανδρέας Μικρούτσικος εξέφρασε το παράπονό του για την πορεία του παιχνιδιού ανάμεσα στον Παναθηναϊκό AKTOR και τη Ρεάλ Μαδρίτης.
Λίγο αργότερα, ο διευθυντής της ακαδημίας του TV Queen εξέφρασε, την αγωνία του για την πορεία του παιχνιδιού ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ρεάλ Μαδρίτης.
Η είδηση ότι ο Παναθηναϊκός AKTOR αναδείχθηκε πρωταθλητής Ευρώπης κυκλοφόρησε άμεσα στο τηλεοπτικό πλατό με αποτέλεσμα ο Ανδρέας Μικρούτσικος να ξεσπάσει σε ξέφρενους πανηγυρισμούς. «Είμαστε πρωταθλητές Ευρώπης! Το πήραμε! Μπράβο στον Παναθηναϊκό, μπράβο στους φιλάθλους, μπράβο στον πρόεδρό του! Είμαστε πρωταθλητές Ευρώπης για 7 φορά! Το πήραμε! Το πήραμε, δεν κάνω άλλη εκπομπή! Το πήραμε! Σλούκα αγόρι μου που είσαι; Το πήραμε!»
Με την προσωρινή του αποχώρηση για τη νίκη του Παναθηναϊκού AKTOR, ζητώντας να αποχωρήσει για να πάει στην Ομόνοια προκειμένου να πανηγυρίσει την κατάκτηση του ευρωπαϊκού τροπαίου.
Trending
![Η μεγαλύτερη ανακάλυψη της Ιστορίας έγινε - Αρχαιολόγοι βρήκαν το μέρος που αναστήθηκε ο Ιησούς](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/26/6a0bb5b8-stolismos.jpg?t=IgYj-JhvW6KVlXtYFt5cAA)
![Καιρός: Ο καύσωνας επιστρέφει... αγριεμένος - Ποια πόλη θα «βράσει» στους 42 τις επόμενες ημέρες](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/16/cbb83d03-kafsonas-sintrivani.jpg?t=u8XFNEmYjNV0CD3EVX_U0Q)
![Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Άναψε η φλόγα σε φαντασμαγορική τελετή – Συγκίνηση για την ελληνική αποστολή](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/27/4a45bf23-olympics-2024-paris.jpg?t=F2lt0a5LbcJlTK3lQBYP3Q)