ΜΠΑΣΚΕΤ

Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός Superfoods LIVE: Μόνος του εναντίον όλων

Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός | Ειδήσεις: Δείτε ζωντανά σε LIVE BLOG καρέ καρέ όλο τον αγώνα

Το ημίχρονο έληξε με 51-35 υπέρ της Ρεάλ, ενώ η ισπανική ομάδα βρέθηκε μπροστά στο πρώτο δεκάλεπτο με 19-14.

Το Leoforos.gr είναι στη Μαδρίτη και μεταφέρει όλα όσα γίνονται, στην προσπάθεια του Παναθηναϊκού να ισοφαρίσει τη σειρά με τη Ρεάλ και να τη φέρει ξανά στην Αθήνα και το ΟΑΚΑ.

ΕΔΩ ΔΕΙΤΕ LIVE ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δείτε το βίντεο του Παναθηναϊκού

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ EUROLEAGUE

Ο Παναθηναϊκός Superfoods πάλεψε λυσσασμένα στην έδρα της Ρεάλ Μαδρίτης στο τρίτο παιχνίδι της σειράς των πλέι οφ, αλλά οι γηπεδούχοι με τη βοήθεια των διαιτητών νίκησαν 81-74.

Την ίδια ώρα, ο Μπερτομέου ξεπέρασε κάθε όριο… γραφικότητας, ο οποίος φαίνεται πως είναι «κολλημένος» στο Instagram του Δημήτρη Γιαννακόπουλου…

Και ελάχιστες ώρες πριν την έναρξη του αγώνα, η Euroleague ενημέρωσε τους πράσινους πως άνοιξε νέο πειθαρχικό φάκελο, κατά του Δημήτρη Γιαννακόπουλου, συμπεριλαμβάνοντας σε αυτόν όχι ένα και δύο αλλά 15 posts του ισχυρού άνδρα της πράσινης ΚΑΕ στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.

Είναι προφανές πλέον το μένος και η ενορχηστρωμένη προσπάθεια εναντίον του Παναθηναϊκού.