Από τα ξημερώματα έξω από το παράρτημα του ΟΑΕΕ
Το γνώριμο σκηνικό της ταλαιπωρίας βλέπουμε και σήμερα Παρασκευή για όσους προσπαθούν να εξυπηρετηθούν στο παράστημα του ΟΑΕΕ στην Αγία Παρασκευή.
![Από τα ξημερώματα έξω από το παράρτημα του ΟΑΕΕ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/04/24/Suntakseis.jpg?t=3GXzhNGHPrnnO3VW9thCIA)
Από νωρίς και σήμερα το πρωί σχηματίστηκαν ουρές.
Οι πολίτες περιμένουν από τα ξημερώματα αφού η εξυπηρέτηση γίνεται μέχρι τις 13:00 με αποτέλεσμα πολλοί να μην καταφέρνουν να φθάσουν καν κοντά και να επιστρέφουν την επόμενη ημέρα.
Ωστόσο, όσοι ασφαλισμένοι του ΟΑΕΕ επιθυμούν να υποβάλουν αίτηση για ρύθμιση οφειλών κάτω των 5.000 ευρώ, μπορούν να το πράξουν μέσα από την ιστοσελίδα Οργανισμού (www.oaee.gr).
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Η μεγαλύτερη ανακάλυψη της Ιστορίας έγινε - Αρχαιολόγοι βρήκαν το μέρος που αναστήθηκε ο Ιησούς](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/26/6a0bb5b8-stolismos.jpg?t=IgYj-JhvW6KVlXtYFt5cAA)
![Καιρός: Ο καύσωνας επιστρέφει... αγριεμένος - Ποια πόλη θα «βράσει» στους 42 τις επόμενες ημέρες](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/16/cbb83d03-kafsonas-sintrivani.jpg?t=u8XFNEmYjNV0CD3EVX_U0Q)
![Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Άναψε η φλόγα σε φαντασμαγορική τελετή – Συγκίνηση για την ελληνική αποστολή](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/27/4a45bf23-olympics-2024-paris.jpg?t=F2lt0a5LbcJlTK3lQBYP3Q)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή