GOSSIP

Μαρία Ηλιάκη: Ξεπατώθηκε στις δουλειές του σπιτιού

Μαρία Ηλιάκη: Ξεπατώθηκε στις δουλειές του σπιτιού

Μαρία Ηλιάκη: Ξεπατώθηκε στις δουλειές – Η συνομιλία με τον αγαπημένο της

H Μαρία Ηλιάκη μένει σπίτι της λόγω της εξάπλωσης του φονικού ιού και μας δείχνει καθημερινά πώς περνά!

Επικοινωνεί με τους φίλους της διαδικτυακά, κάνει γυμναστική, μαγειρεύει υγιεινά και… κάνει πολλές δουλειές στο σπίτι! Όταν εννοούμε πολλές, εννοούμε σε σημείο να πέφτει ξερή στον ύπνο μετά τις τόσες δουλειές στο σπίτι της!

Η Μαρία Ηλιάκη μένει μόνη της και δεν μπορεί λόγω των αυστηρών μέτρων να ταξιδέψει στο Βέλγιο και να δει τον αγαπημένο της, Στέλιο Μανουσάκη που ζει και εργάζεται εκεί. Όμως συνομιλούν συνέχεια και φυσικά απαθανατίζει κάθε στιγμή τους μέσω social media!

Όταν ο Στέλιος είναι στη δουλειά του, η Μαρία κάνει τις δουλειές στο σπίτι… Και όταν ο Στέλιος επιστρέφει στο σπίτι του στα ξένα… τότε συνομιλούν!

Πηγή: Gossip-tv.gr

Google News Publisher Ακολούθησε το Newsbomb.gr
στο Google News

Εξελίξεις στην υπόθεση της Λίνας Κοεμτζή: Βρέθηκαν οι αποστολείς των απειλητικών μηνυμάτων

03 Ιουν 2020 16:36

Ιερά Σύνοδος: «Το Ιερό Μυστήριο της Θείας Ευχαριστίας παραμένει αδιαπραγμάτευτο»

03 Ιουν 2020 16:25

Τρομερή Εφαρμογή: Μάθε πόσες αναπνοές έχεις πάρει μέχρι σήμερα!

03 Ιουν 2020 16:21

Μπορείς να αφήνεις το αντισηπτικό στο αμάξι; Οι ειδικοί προειδοποιούν

03 Ιουν 2020 16:16

Στις 22 Ιουνίου συνεχίζεται η δίκη για τη φονική πλημμύρα στη Μάνδρα

03 Ιουν 2020 16:14

Νεϊμάρ: Το τερμάτισε - Το νέο look του είναι ότι χειρότερο έχεις δει (pics)

03 Ιουν 2020 16:11

Ελένη Μενεγάκη: Αυτό είναι το νέο της κόλλημα στην εμφάνισή της και σίγουρα θα ξετρελαθείς και εσύ!

03 Ιουν 2020 16:05

Η αποκαλυπτική κάρτα Ταρώ του Ιουνίου για το ζώδιό σου

03 Ιουν 2020 16:00

Άρση μέτρων: Ποιες επιχειρήσεις παραμένουν κλειστές μέχρι νεωτέρας

03 Ιουν 2020 15:52

Κορονοϊός: Το πρώτο βήμα για την επιστροφή του κόσμου στα γήπεδα!

03 Ιουν 2020 15:49

Public και Media Markt ενώνουν τις δυνάμεις τους και αλλάζουν τους όρους στο retail

03 Ιουν 2020 15:41

Το ΣΚΡΑΤΣ «7 Χρόνια Τύχη» μοιράζει 77.000 ευρώ το χρόνο για 7 χρόνια

03 Ιουν 2020 15:36

Ένας κούκλος στη Χαλκίδα που έκανε αρκετούς να παραμιλούν!

03 Ιουν 2020 15:35

Ποιος Σλούκας; Αυτόν τον γκαρντ θέλει ο Ολυμπιακός!

03 Ιουν 2020 15:33

Καιρός: Ερχεται το... καλοκαιράκι! Ο Τάσος Αρνιακός είναι ξεκάθαρος (video)

03 Ιουν 2020 15:31

Αρκούδα συναντάει λύκους στο δάσος - Δείτε τι ακολουθεί!

03 Ιουν 2020 15:28

Προσοχή! Αυτά πρέπει να γνωρίζετε για τις οχιές και τα υπόλοιπα φίδια (photos+videos)

03 Ιουν 2020 15:21

Τραγωδία στην Αθηνών - Θεσσαλονίκης: Νεκρός ο οδηγός βυτιοφόρου μετά από πυρκαγιά

03 Ιουν 2020 15:18

Γνωστός Έλληνας μπαμπάς ντύθηκε ασορτί με την κόρη του και βγήκαν βόλτα (pics)

03 Ιουν 2020 15:17

Συνάντηση Σακελλαροπούλου - Κουτσούμπα: Στο επίκεντρο οι εξελίξεις στα ελληνοτουρκικά

03 Ιουν 2020 15:16

Μοχάμεντ Άλι: Ο θρύλος της παγκόσμιας πυγμαχίας μέσα από σπάνιες φωτογραφίες του

03 Ιουν 2020 15:13

Αγαπησιάρης σκύλος πνίγει στα χάδια μικροσκοπικό γατάκι! (vid)

03 Ιουν 2020 15:11

Ελένη Μενεγάκη: Η φαρμακερή ατάκα της και η ανησυχία των συνεργατών της on air!

03 Ιουν 2020 15:06

Αυτή είναι η πιο «καυτή» αθλήτρια στον κόσμο (photos)

03 Ιουν 2020 15:05

Παγκόσμια Ημέρα Ποδηλάτου: Δήμαρχοι από όλη την Ελλάδα έκαναν ποδηλατοδρομία

03 Ιουν 2020 15:05

Παναθηναϊκός: Ο «σίγουρος» Πογιάτος και τα σενάρια από το εξωτερικό (photos)

03 Ιουν 2020 14:54

Δωρεά της Εκκλησίας της Ελλάδος προς το ΕΣΥ – Συνάντηση Κικίλια με τον αρχιεπίσκοπο Ιερώνυμο

03 Ιουν 2020 14:53

Για πρώτη φορά γονείς: Μπαμπάς αποτυπώνει την εμπειρία του σε υπέροχα σκίτσα (pics)

03 Ιουν 2020 14:50

Άρση μέτρων: Ανοίγουν μπαρ, νυχτερινά κέντρα και εσωτερικοί χώροι εστίασης - Πώς θα λειτουργήσουν

03 Ιουν 2020 14:44

Μήνυση κατά της Sarah Jessica Parker. Τι συνέβη;

03 Ιουν 2020 14:40

Αιφνίδια επίσκεψη Σάρατζ στην Τουρκία για συνάντηση με τον Ερντογάν

03 Ιουν 2020 14:39

Κορονοϊός: 1 στους 3 Έλληνες δεν ανησυχεί πλέον για την πανδημία - Έρευνα του ΙΣΑ

03 Ιουν 2020 14:35

Φωτιά ΤΩΡΑ σε βυτιοφόρο στην Αθηνών-Θεσσαλονίκης - Χωρίς τις αισθήσεις του ένας άνδρας

03 Ιουν 2020 14:29

Μείωση ΦΠΑ: Από το 24% στο 13% και στα ταξί

03 Ιουν 2020 14:20

Άρση μέτρων: Tι θα γίνει με τη μουσική και το αλκοόλ στις παραλίες - Όλοι οι νέοι κανόνες

03 Ιουν 2020 14:11

Καιρός ΤΩΡΑ: Ισχυρή καταιγίδα στα βόρεια προάστια - Πλημμύρισαν δρόμοι

03 Ιουν 2020 14:09

Οικογενειακή τραγωδία στον Πύργο: Πατέρας και γιος σκοτώθηκαν σε τροχαία με 9 χρόνια διαφορά

03 Ιουν 2020 14:07

Άρση μέτρων: Έτσι θα ανοίξουν τα γυμναστήρια - Όλοι οι νέοι κανόνες λειτουργίας

03 Ιουν 2020 14:04

Αυτά τα άτομα θα ψάξουν τα πάντα για σένα, πριν μπλέξουν μαζί σου!

03 Ιουν 2020 14:00

Άρση μέτρων: Έτσι θα ανοίξουν οι κατασκηνώσεις