ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός: Δείτε Live εδώ το ματς

ΠΑΣ ΓιάννιναΠαναθηναϊκός: Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη της αναμέτρησης στους «Ζωσιμάδες» για τη Super League.

Ο Παναθηναϊκός αναζητά την επιστροφή του στις νίκες στη Super League, στο δύσκολο εκτός έδρας παιχνίδι με αντίπαλο τον ΠΑΣ Γιάννινα. Οι «πράσινοι» αντιμετωπίζουν τους Ηπειρώτες στους «Ζωσιμάδες» για την 20ή αγωνιστική του πρωταθλήματος και θέλουν τη νίκη για να επανέλθουν στο… κόλπο της εισόδου στην πεντάδα.

Το «τριφύλλι» έχει ταξιδέψει στα Ιωάννινα με απουσίες, αφού είναι τιμωρημένοι οι Έργκους Κάτσε και Φεντερίκο Μακέντα, ενώ ο Χρήστος Δώνης έμεινε στην Αθήνα λόγω τραυματισμού. Ο αγώνας θα αρχίσει στις 19:30 με διαιτητή τον Γιώργο Κομίνη από τη Θεσπρωτία, ενώ η τηλεοπτική μετάδοση θα γίνει από το Novasports 1.