SOCIAL MEDIA

Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 Ρίο: 13η Μέρα των Doodle Fruit Games 2016!

Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 Ρίο: 13η Μέρα των Doodle Fruit Games 2016!

Εκατομμύρια τηλεθεατές συντονίζονται καθημερινά στους τηλεοπτικούς δέκτες για να παρακολουθήσουν τους 31ους Ολυμπιακούς Αγώνες που διεξάγονται στο Ρίο ντε Τζανέιρο της Βραζιλίας. Η Google, πιστή πλέον στην καθημερινή της συνήθεια, αφιερώνει ένα ακόμα Doodle στους Ολυμπιακούς Αγώνες - Δείτε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των Αγώνων.

Αυτό είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα της δημόσιας τηλεόρασης (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2, ΕΡΤ-3) για σήμερα Τετάρτη 17 Αυγούστου.

*Σημειώνεται ότι η διαφορά ώρας της Αθήνας με το Ρίο ντε Τζανέιρο είναι +6 ώρες.

06:20 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Γ) - 1ος ημιτελικός, 2ος ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:00 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 1ος προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:00 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:00 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 2ος προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 3μ. (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
13:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:50 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - 1ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
15:50 (ΕΡΤ-3): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - 1ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
18:00 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ - (Απευθείας μετάδοση)
18:10 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 1ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
18:50 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
18:50-21:00 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
18:50 – 21:03 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ - 470 (Α & Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
20:00 (ΕΡΤ-3): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - 2ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
21:00 (ΕΡΤ-2): ΠΥΓΜΑΧΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
21:00 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - (Απευθείας μετάδοση)
21:50 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
23:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - 3ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
00:15 (ΕΡΤ-2): Διάφορα Αγωνίσματα - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:45 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α): 3ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
02:00 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - (Απευθείας μετάδοση)
02:33 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ (Α) - Ομαδικό τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
04:15 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 4ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 4 (Απευθείας μετάδοση)
05:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
06:00 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY (Γ) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
07:20 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

Ρoή Ειδήσεων