Ο Δημήτρης Μυστακίδης στον Σταυρό του Νότου Club
Ο Δημήτρης Μυστακίδης τα Σάββατα του Μαρτίου στον Σταυρό του Νότου Club
![Δημήτρης Μυστακίδης](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2024/02/28/mystakidis.jpg?t=NobvcARRKCwqklazCJIJPg)
Σε μια συναυλία με όσα αγαπάμε και για όσα τον αγαπάμε. Ο Δημήτρης Μυστακίδης και η μπάντα του, τα Σάββατα, 2 - 9 - 23 & 30 Μαρτίου, θα σταθούν όρθιοι στη σκηνή και θα μας θυμίσουν ότι στη μουσική (όπως θα 'πρεπε και στη ζωή) δεν υπάρχουν σύνορα, ταμπέλες ή αποκλεισμοί.
Μαζί του, ο Μιχάλης Ατσάλης στις κιθάρες, το μπουζούκι και το τραγούδι, ο Γιώργος Μακρής στη γκάιντα, την τσαμπούνα και το καβάλ, η Έλενα Αβραμιώτη στο βιολί και το τραγούδι, ο Πέτρος Λαμπρίδης στο μπάσο και ο Πρόδρομος Μυστακίδης στα τύμπανα.
Πληροφορίες
Δημήτρης Μυστακίδης
Σταυρός του Νότου Club
Σάββατα, 2 - 9 - 23 & 30 Μαρτίου
Η προπώληση ξεκίνησε
Ώρα Έναρξης: 21.30
Γενική Είσοδος: 14€
*** Για κράτηση θέσης καθημένου σε τραπέζι επικοινωνείτε στο τηλ. 210 9226975.
Φωτογραφία: Νικόλας Χρυσσός
Αrtwork: Παναγιώτης Ανδριανός
Trending
![Η μεγαλύτερη ανακάλυψη της Ιστορίας έγινε - Αρχαιολόγοι βρήκαν το μέρος που αναστήθηκε ο Ιησούς](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/26/6a0bb5b8-stolismos.jpg?t=IgYj-JhvW6KVlXtYFt5cAA)
![Καιρός: Ο καύσωνας επιστρέφει... αγριεμένος - Ποια πόλη θα «βράσει» στους 42 τις επόμενες ημέρες](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/16/cbb83d03-kafsonas-sintrivani.jpg?t=u8XFNEmYjNV0CD3EVX_U0Q)
![Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Άναψε η φλόγα σε φαντασμαγορική τελετή – Συγκίνηση για την ελληνική αποστολή](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/27/4a45bf23-olympics-2024-paris.jpg?t=F2lt0a5LbcJlTK3lQBYP3Q)