MEDIA

ΠΑΟΚ: Το κανάλι που θα μεταδώσει τη ρεβάνς με τη Ριέκα

ΠΑΟΚ Ριέκα

ΠΑΟΚ: Το OPEN θα είναι ο τηλεοπτικός σταθμός που θα μεταδώσει την κρίσιμη ρεβάνς με τη Ριέκα για τα playoffs του Europa Conference League.

Το 1-1 της Τούμπας αφήνει τα πάντα ανοικτά όσον αφορά στην πρόκριση στους ομίλους της νεοσύστατης διοργάνωσης κι ως εκ τούτου το ματς συγκεντρώνει πολύ μεγάλο ενδιαφέρον.

Όπως συνέβη και με τα προηγούμενα ματς του «Δικεφάλου του Βορρά» στο Europa Conference League, το OPEN θα είναι το κανάλι που θα μεταδώσει το ματς. Στην περιγραφή θα είναι ο Αλέξης Σπυρόπουλος και στο ρεπορτάζ ο Γρηγόρης Ατρείδης.

Ο ΠΑΟΚ απέφυγε την ήττα στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων στον πρώτο αγώνα και θα πάει στην Κροατία, αναζητώντας τη νίκη-πρόκριση στους ομίλους.