Παναθηναϊκός: Sold out μέσα σε λίγα λεπτά η ρεβάνς με την Ντνίπρο

Εξαφανίστηκαν με συνοπτικές διαδικασίες τα εισιτήρια του επαναληπτικού ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και την Ντνίπρο για τον 2ο προκριματικό γύρο του Champions League.

Μέσα σε λίγα λεπτά εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια για την αναμέτρηση ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και την Ντνίπρο (01/08, 20:30) για τα προκριματικά του Champions League, μετά τη νίκη με 3-1 στη Σλοβακία.

Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση:

«Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός ενημερώνει τους φιλάθλους ότι τα εισιτήρια του εντός έδρας αγώνα της δεύτερης προκριματικής φάσης του Champions League με αντίπαλο τη Ντνίπρο (1/8, 8.30 μ.μ.) εξαντλήθηκαν.

Σε περίπτωση επιστροφής εισιτηρίων από τη φιλοξενούμενη ομάδα ή/και χορηγών, θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση για τον τρόπο διάθεσής τους.

Η ζήτηση του κόσμου της ομάδας μας ήταν τεράστια, κάτι που οδήγησε σε εξάντληση των εισιτηρίων μέσα σε λίγα λεπτά. Ευχαριστούμε τον κόσμο της ομάδας μας για τη θερμή υποστήριξη. Όλοι μαζί για την πρόκριση του Παναθηναϊκού στην επόμενη φάση».

«Dream Team ο Παναθηναϊκός και νέος μπαμπούλας της Ευρώπης»

Εθνική πόλο: Συγκλονίζει η Πλευρίτου με δάκρυα στα μάτια - «Αδικούμε τους εαυτούς μας»

Σοκ στην Επανομή - Πέθανε ξαφνικά ο 18χρονος ποδοσφαιριστής, Βασίλης Κόλιος

Θρήνος στο ελληνικό μπάσκετ - Πέθανε ο Στέλιος Συμεωνίδης

Σόου από Μπενζεμά στο ντεμπούτο του στη Σαουδική Αραβία - Βίντεο με τη γκολάρα που πέτυχε

Δολοφονική επίθεση σε οπαδό της Λέφσκι στα Σκόπια - Νοσηλεύεται σε κρίσιμη κατάσταση (vids)