ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΜΕΣΩΣ Ο,ΤΙ ΣΚΑΕΙ

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου: Με… Λούκα Ντόντσιτς η εθνική Σλοβενίας (video)

Newsbomb

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου: Ο Λούκα Ντόντσιτς βρίσκεται στο Stadion Stozice και παρακολουθεί την αναμέτρηση της Σλοβενίας με τη Σλοβακία.

Στην πατρίδα του βρίσκεται αυτές τις ημέρες ο «σταρ» του ΝΒΑ και δεν έχασε την ευκαιρία να παρακολουθήσει απλό κοντά την εθνική Σλοβενίας.

Οι Σλοβένοι υποδέχονται τους Σλοβάκους, αναζητώντας αμφότεροι τη δεύτερη νίκη τους στον όμιλο των προκριματικών της ευρωπαϊκής ζώνης για τo Παγκόσμιο Κύπελλο 2022.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Μποζενίκ στο 32ο λεπτό, αλλά τόσο ο Ντόντσιτς, όσο κι οι συμπατριώτες του που βρίσκονται στο γήπεδο πανηγύρισαν την ισοφάριση πριν την φινάλε του ημιχρόνου. Συγκεκριμένα, το 1-1 έγινε από τον Στογιάνοβιτς στο 42ο λεπτό.

Δείτε ΕΔΩ όλα τα γκολ από τους αγώνες της ευρωπαϊκής ζώνης για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου