Τουρκία: Οπαδός την… έπεσε στον Τάσο Μπακασέτα την ώρα του αγώνα! (video)

Τάσος Μπακασέτας

Τουρκία: Με τον Τάσο Μπακασέτα τα έβαλε ένας οπαδός της Καϊσέρισπορ κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης με την Τραμπζονσπόρ.

Ο Τούρκος φίλαθλος κατάφερε να εισβάλει στον αγωνιστικό χώρο και να την… πέσει στον Έλληνα παίκτη.

Συγκεκριμένα, ήταν το 44ο λεπτό της αναμέτρησης όταν ο οπαδός των γηπεδούχων μπήκε στο χορτάρι κι άρχισε να λέει διάφορα (πιθανότατα «γαλλικά») στον Μπακασέτα, ο οποίος διατήρησε την ψυχραιμία του. Ευτυχώς με την παρέμβαση των ανθρώπων ασφαλείας, ο οπαδός απομακρύνθηκε και τα πνεύματα ηρέμησαν.

Το ματς βρίσκεται στα τελευταία λεπτά του, με την Τραμπζονσπόρ να προηγείται 2-1, με τον Έλληνα επιθετικό να έχει σκοράρει και τα δύο τέρματα της.

Απόστολος Γκλέτσος: «Δεν έχω καμία σχέση με το κύκλωμα διακίνησης κοκαΐνης»